Značka: otužovanie

Ako a kedy začať s otužovaním? Váš prvý ponor vo vode

28. novembra 2023

Ak ste zdraví, s chladom môžete začať pracovať kedykoľvek. Na prvé kroky v otužovaní však existuje jedno mikroskopické ročné obdobie, ktoré je pre začiatočníkov ako stvorené – skorá jeseň. Príroda vtedy vytvára skvelé podmienky, voda sa prirodzene ochladzuje a vy sa chladu prispôsobíte postupne.

Počas Trans Danube Swim si užijete nezabudnuteľný pohľad na Bratislavu!

22. júna 2022

Trans Danube swim vznikol ako nápad ukázať Bratislavčanom iný pohľad na Dunaj. Dunaj nie je škaredá rieka, kvôli ktorej stojíme v zápchach na mostoch. Naopak, je to to najkrajšie, čo Bratislava má. Najdlhšia rieka EÚ. Mohutný živel, aký nemá ani Paríž či Rím.

Čo vás chráni pred infekciou?

24. januára 2022

Cítite sa chorí a unavení už v mladom veku? Môže ísť o jasný príznak zníženej imunity organizmu.

Liečivá sila vody v Rakúsku

15. augusta 2021

Rakúsko je ríšou vody. Nachádza sa tam viac ako 700 vodopádov, 25 000 stojatých vodných plôch, nespočetné množstvo malých prameňov i horských riav. Silu vody v tamojšej prírode zažijete takmer na každom kroku.

5 návykov pre silné zdravie a lepší výkon podľa Dušana Plichtu

21. januára 2019

Ešte ste nikdy nerozmýšľali nad meditáciou či metódou Wima Hofa? Dovolíte si občas vycestovať, spoznávať svet a rozširovať si obzory? A čo cvičenie a strava, iba o tom viete, alebo to aj robíte? 5 vecí, ktoré sa oplatí v novom roku začať aplikovať.

Zavrieť reklamu