Značka: cyklodoplnky

Cyklistika v horúcom lete alebo ako si užiť cyklovýlet bez ujmy

26. júla 2023

Cyklistika v horúcom lete alebo ako si užiť cyklovýlet bez ujmy Užívate si slnko, vodu, drinky, grilovačky, zmrzlinu a najmä bicyklovanie? Nedokážu vás od jazdy odradiť ani stupne, ktoré sa na teplomere šplhajú vysoko nad 30? Klobúk dole, no nezabúdajte sa patrične pripraviť na svoje výlety a zabaliť si so sebou všetko potrebné na to, aby ste si ich maximálne užili.

Bicyklovanie v zime? Chce to kvalitné rukavice a čiapku

8. februára 2023

Mnohí z nás patria k nadšencom, ktorí nezosadnú z bajku ani v zimných mesiacoch. Máme kvalitnú výstroj, odev i obuv, tak prečo nie. Určite by sme však nemali zabúdať ani na svoje ruky a pokrývku hlavy, inak bude náš zážitok z jazdy v mrazivých podmienkach všetko, len nie príjemný.

7 tipov na vianočné darčeky pre cyklistov

5. decembra 2022

Máte doma vášnivého cyklistu a netušíte, čím ho prekvapiť pod stromčekom? Alebo chcete urobiť radosť sami sebe a potešilo by vás niečo praktické, čo by ste mohli využiť na cyklovýjazdoch? Prinášame vám 7 tipov na pekné vianočné darčeky, ktoré potešia každého zanieteného milovníka cyklistiky.

Ako sa v premávke zviditeľniť?

26. októbra 2022

Chodci, bežci, kolobežkári a cyklisti sú najzraniteľnejší účastníci cestnej premávky. Ak sa nechcete zapísať do štatistík nehodovosti, mali by ste dbať nielen na zvýšenú opatrnosť, ale predovšetkým na svoju viditeľnosť.

Výbava na bicykel nielen pre profíkov

8. júna 2022

Trávite viac času na bicykli ako doma? Je vám jedno či páli slnko, fúka alebo prší, jednoducho „musíte“? V tom prípade tomu prispôsobte svoj outfit a vybavte sa do každého počasia, aby ste si cyklovýlety užili na maximum.

Prečo sa oplatí investovať do cyklooblečenia?

2. mája 2022

Chcete si užiť cyklistiku naplno a cítiť sa počas jazdy pohodlne? Potom si okrem super bicykla vyberte aj oblečenie z kvalitných materiálov, ktorého strih lichotí ženskej postave a umožní vám farebne sa zladiť od hlavy až po päty.

1 2 3 5
Zavrieť reklamu