7 tipov na vianočné darčeky pre cyklistov

5. decembra 2022
Vianočná ozdoba v tvare bicykla.

Máte doma vášnivého cyklistu a netušíte, čím ho prekvapiť pod stromčekom? Alebo chcete urobiť radosť sami sebe a potešilo by vás niečo praktické, čo by ste mohli využiť na cyklovýjazdoch? Prinášame vám 7 tipov na pekné vianočné darčeky, ktoré potešia každého zanieteného milovníka cyklistiky.

Pánska zimná cyklistická kombinéza do rôznych podmienok Castelli 20500 Sanremo

Hľadáte naozaj poriadny darček, ktorým neurazíte ani toho najvyberavejšieho cyklistu? Pokiaľ vám to dovolí budget, siahnite po jedinečnej kombinéze Castelli Sanremo. Kombináciou dvoch najvýkonnejších produktov – bundy Perfetto RoS s dlhým rukávom a nohavíc Sorpasso RoS vznikol unikátny kúsok, ktorý v zime zaručí svojmu nositeľovi pohodlie aj vo veľkých mrazoch. Studený vzduch nemá šancu a určite sa vám nedostane pod kombinézu.

Samozrejmosťou sú odolnosť proti vode, elasticita a vzdušnosť. Nohavice majú na stehnách a vrchnej prednej časti nohavíc panely z Nano Flex Xtra Dry, ktoré zvyšujú teplotný komfort. Páči sa vám viac oceľovomodrá, červená alebo čierna farba? Vyberte si. Ide síce o naozaj nákladný darček, no radosť z neho bude neopísateľná.

Pánska zimná cyklistická kombinéza do rôznych podmienok Castelli 20500 Sanremo

Predné a zadné výkonné svetlo BBB

Predné a zadné výkonné svetlo BBB

Sada svetiel, ktorá zaisťuje maximálnu viditeľnosť v noci aj cez deň, je naozaj na nezaplatenie. Najmä v zimnom období ich ocení každý cyklista a verte nám, že praktickejší darček pre cyklistov nenájdete. Pre bezpečnosť sú kvalitné svetlá neoceniteľné a obdarovaný vám bude stopercentne vďačný.

Cyklo ponožky Castelli

Cyklistické ponožky Castelli

Nik nepovedal, že je nevyhnutné míňať na darčeky horibilné sumy. Hlavné je darovať ich z lásky a myslieť pri ich výbere na človeka, ktorému budú určené. Každý cyklista potrebuje kvalitné ponožky, ktoré vašu peňaženku nezruinujú a dotyčného zahrejú. Odporúčame top model s antibakteriálnymi iónmi striebra. Ponožky predsa pod stromčekom nesmú chýbať!

Zimná vlnená čiapka Castelli

Zimná vlnená čiapka Castelli

S kvalitnou teplou čiapkou na zimu rozhodne neurazíte žiadneho cyklistu. Bez nej si neporadí a bežná pokrývka hlavy ho v mraze na bicykli nezahreje. Vyberajte preto rozumne. My vám odporúčame čiapku Castelli vyrobenú špeciálne do hôr, ktorá nositeľa udrží v teple, nech sa nachádza kdekoľvek. Teplú zmes vlny s jemným úpletom dopĺňa vnútorná čelenka z polyesteru. Veľkosť je uni, takže sa určite trafíte.

Športové okuliare s polykarbonátovými sklami BBB

Športové okuliare s polykarbonátovými sklami BBB

Cítite sa bezradne a máte pocit, že váš cyklomaniak už všetko potrebné má? A čo takto potešiť ho kvalitnými športovými okuliarmi? Futuristický dizajn rámu v kombinácii s komfortným usadením a prepracovaným systémom výmeny skiel je prepojením trendy vzhľadu s praktickosťou. Skvelé je, že sklá majú hydrofóbny povlak a počas dažďa z nich voda za jazdy pekne steká. Ramienka okuliarov majú 3 možnosti nastavenia dĺžky a polykarbonátové sklá so špeciálnym systémom prúdenia vzduchu a vrstvou proti zahmlievaniu na vnútornej strane sú vymeniteľné.

Pánske zimné cyklistické rukavice Castelli Estremo

Pánske zimné cyklistické rukavice Castelli Estremo

Veľmi vďačným darčekom sú aj zimné rukavice, ideálne model, ktorý je vyrobený pre veľmi chladné podmienky. Konkrétne v prípade modelu Castelli Estremo siaha podšívka až po predlaktie, čo je z hľadiska zachovania tepla naozaj fantastické. Medzi ďalšie výhody patrí skutočnosť, že sú vyrobené z vodeodolnej tkaniny, majú vnútornú flísovú zložku, silikónovú potlač na dlani pre istý úchop, ale i také detaily ako zahnutý strih prstov pre anatomické usadenie a jemný semiš na palci na utieranie potu.

Dámsky nátelník s extra teplou druhou vrstvou Castelli Cold Days

Ak máte v rodine vášnivú cyklistku a leží vám na srdci jej zdravie, skúste ju potešiť týmto extra teplým nátelníkom Castelli. Aktívny Polartec® Alpha® zabezpečuje úžasnú izoláciu, je mäkký a veľmi ľahký. Je ideálna ako vrstva medzi základnou vrstvou oblečenou priamo na tele a bundou.

Dámsky nátelník s extra teplou druhou vrstvou Castelli Cold Days

Text: SK Profi Bike
Foto: SK Profi BIke, BBB, Shutterstock

1/1
Zavrieť reklamu