Značka: elektrobicykel

Kam na najlepšie traily? Do Viedne!

23. mája 2023

Viedeň nie je len o valčíku a Sacher torte, ale aj o skvelom bikeparku, kde pre milovníkov e-bikov tento rok na jar otvorili nový uphill flow trail. Spolu s vicemajstrom sveta v triale Stefanom Schliom sa na jeho vytýčení podieľal aj český ambasádor Bosch eBike Systems Richard Gasperotti, ktorý vám prezradí všetko, čo o bajkovaní okolo Viedne potrebujete vedieť.

Bosch spúšťa revolúciu menom ABS

4. októbra 2022

Najmenší systém ABS na svete, vyvinutý na základe technológie pre motocykle, zvyšuje bezpečnosť elektrocyklistiky.

TEST: bicykel CTM Areon Xpert

21. apríla 2022

Trailový expert s vydareným dizajnom, funkčnou výbavou a s veľmi zaujímavou cenou

2999,99 €

Ako sa starať o svoj e-bicykel?

21. mája 2021

Ak ste si kúpili alebo sa chystáte kúpiť elektrický bicykel, určite vás bude zaujímať aj fakt, či je čistenie a údržba rovnaká, ako pri klasickom bicykli. V podstate nič sa nezmenilo a čistenie je dá sa povedať rovnaké. Avšak, jediné čo je dôležité si všímať, je batéria, motor a elektronika, ktorou e-bike oplýva.

Mesto Trnava – citlivé prepojenie starého s novým

14. decembra 2019

Trnava bola prvým mestom na území dnešného Slovenska, ktoré dostalo v roku 1238 výsady slobodného kráľovského mesta. Ani po vyše ôsmich storočiach vývoja toto mesto svojou unikátnosťou nezaostáva.

10 tipov pre dovolenku s deťmi

31. júla 2019

Obľúbená horská destinácia Horehronie ponúka nevšedné zážitky v objatí hôr Nízkych Tatier pre dobrodruhov, zabudnuté miesta pre romantikov a tajuplné príbehy pre malých bádateľov.

Zavrieť reklamu