Značka: prežite reštaurácie bez ujmy

Jedzte menšie porcie – menej je niekedy viac!

1. apríla 2017

Už sme hovorili o tom, že keď sme veľmi hladní, jedia v prvom rade naše oči a my sme pocitovo schopní vykúpiť aj celú reštauráciu. Nenechajte sa však opantať vašimi zmyslami.

Hľaďte do svojho taniera – nenechajte sa v strave zle ovplyvniť

31. marca 2017

Ak sa necháte inšpirovať chúťkami vašich kamarátov, práve to môže to byť cesta k neželaným tukovým vankúšikom. Je to akési sebaospravedlnenie - keď si všetci dávajú vyprážaný rezeň s majonézovým zemiakovým šalátam, prečo by som si nedal aj ja?

V jednoduchých jedlách je krása

31. marca 2017

Ak to s vhodnosťou svojho jedálnička myslíte vážne, našou radou je, aby ste váš výber radšej zúžili na jednoduché jedlá.

Oplatí sa šetriť čas na jedle?

29. marca 2017

Čas sú peniaze. Preto treba vedieť, kedy sa neponáhľať. A tak neunáhlite svoje rozhodnutie ohľadne vášho dnešného jedla.

Bez pečiva! Stravujte sa aj v reštaurácií zdravšie

28. marca 2017

Objednáte si vašu obľúbenú fazuľovú polievku a dostanete k nej košíček usmiateho chutňučko vyzerajúceho pečiva. Zakážte si ho! Áno, vieme, že sú polievky a prívarky, ku ktorým sa pečivo chuťovo veľmi hodí a navyše, človek si to zaplatil...

Pitný režim vám pomôže jesť menej a zdravšie

27. marca 2017

Nie je veľmi dobré ísť jesť až vtedy, keď vám škvŕka v žalúdku tak, že je to pomaly počuť do susednej kancelárie. Vtedy je veľmi pravdepodobné, že vaše oči budú jesť za vás.

Zavrieť reklamu