Značka: starnutie

Pár tipov pre bežcov po štyridsiatke

30. októbra 2023

Ako dať telu viac energie, neubrať mu z vytrvalosti a zefektívniť jeho zotavenie? Ako na to po štyridsiatke a päťdesiatke, to sa dozviete v tomto článku.

Naučte pleť starnúť pomaly

17. júna 2023

Ani mladistvý duch vás neuchráni pred prvými príznakmi starnutia pleti, ktoré sa môžu objaviť už po tridsiatke. Strata pružnosti a prvé vrásky – hlavne to so sebou nevzdávajte!

Päť najčastejších mýtov o dlhovekosti

4. septembra 2022

Všetci dobre vieme, že prameň mladosti je len fantáziou. Ale vedeli ste, že okrem neho existuje mnoho ďalších mýtov o dlhom a spokojnom živote?

Pri behu dajte na pocity

8. decembra 2020

S pribúdajúcimi rokmi je načase prestať sa týrať časom a vzdialenosťou. Čo keby ste sa skúsili riadiť skôr vlastnými pocitmi? Vďaka tréningu na základe miery vedomej námahy sa ľahšie vyhnete strate motivácie aj zraneniu.

Na bicykel v každom veku

8. júna 2017

Pre udržiavanie sa vo forme je bicyklovanie perfektnou činnosťou. Nezáleží na tom, či je človek zanieteným zjazdárom alebo rekreačným “nedeľným” cyklistom. Dôležité a zdraviu prospešné je hýbať sa.

V akom veku možno ešte chodiť na preteky?

28. februára 2017

V akomkoľvek! Vek nie je prekážkou, aby ste si neužili radosť z pretekov. Je to osvieženie vašich tréningov a dodá vám to motiváciu. Nehovoriac o obdive vášho okolia.

Zavrieť reklamu