Značka: vitamíny

Toto je vitamín krásy

26. februára 2024

Vitamín B7 sa kedysi nazýval vitamín H. Pomenovanie pochádza z nemeckého Haar und Haut, pretože je kľúčový pre krásu a zdravie pokožky a vlasov.

Liek na zimnú únavu

12. februára 2024

Počas chladných a tmavých zimných mesiacov máme akosi málo energie. Jej nedostatok však nie je zapríčinený len chladným počasím a teplým domovom, z ktorého sa nám nechce pohnúť.

10 vecí, ktoré by ste mali vedieť o vitamínoch

10. februára 2024

Nepochybne ste sa už dopočuli, ako vám vitamíny dodajú energiu, ochránia pamäť, prípadne pomôžu predísť závažným chorobám. My vám prinášame zopár zaujímavých faktov, aby ste si uvedomili, že tabletka na všetko neexistuje a výskumov v tejto oblasti je stále málo.

Naše telo a vitamín D

3. januára 2024

Väčšinu vitamínu D získavame zo slnka. Prirodzene sa jeho príjem v chladnejších mesiacoch znižuje, pretože trávime viac času v uzavretých priestoroch.

Maxi Vita Magnézium Stick pack

3. októbra 2023

Maxi Vita Magnézium 400 mg + B komplex + Vitamín C je moderný výživový doplnok v praktických jednorázových sáčkoch, ktoré umožňujú vysoko komfortné užívanie bez nutnosti zapíjania.

Slnečný vitamín & bomba pre imunitu. To je vitamín D

10. júla 2023

To, že vitamín D je dôležitý pre tvorbu zdravých kostí a zubov, je všeobecne známe. V posledných rokoch sa čoraz viac vyzdvihuje jeho dôležitá úloha pri posilňovaní imunitného systému.

1 2 3 5
Zavrieť reklamu