Značka: zimné športy

5 rád pre začínajúcich bežcov na lyžiach

24. januára 2024

Plynulý pohyb pri behu na lyžiach v miernom tempe upokojuje myseľ a tempo olympionika zas prebúdza k životu pľúca. Či už si zvolíte rekreačnú alebo výkonnostnú formu bežkovania, tieto rady si vezmite k srdcu.

5-minútový bežecký warm-up na chladné dni

23. januára 2024

Keď je vonku tma a zima, najradšej by ste ležali do poslednej minúty v posteli. Skúste však vstať o päť minút skôr a pred behom sa dobre rozohrejte dynamickým strečingom.

Hľadáte univerzálny zimný šport? Je ním skitouring!

27. decembra 2023

Mnoho ľudí miluje aktívny pohyb v prírode, ale nie každý má miesto, financie alebo jednoducho chuť si kupovať výstroj na všetky možné zimné športy. S trochou rafinovaných rozhodnutí môže byť vaším športom číslo jeden skitouring.

Kvíz: Ako dobre ovládate zásady zimného behu?

26. decembra 2023

Zimný beh by nemal byť žiadnym strašiakom. Veď len pridáte nejakú tú vrstvu navyše a získate akýsi lepší pocit sami zo seba. Poznáte ale zásady, vďaka ktorým sa vám bude lepšie behať aj pri mínusových teplotách? Otestujte sa v našom kvíze.

Do prírody na čomkoľvek! 

19. decembra 2023

Či už plánujete spolu s deťmi využívať výhody moderných vozíkov, alebo sa chcete jašiť spúšťaním z kopca, produkty Hamax sú vyrobené s dôrazom na bezpečnosť, kvalitu a dizajn a uľahčujú zdravý a zábavný život celej rodine.  

1 2 3 8
Zavrieť reklamu