Značka: zlatý bažant

Pohyb lieči a uvoľňuje traumy 

19. augusta 2023

Naše telo v každom momente registruje všetko, čo zažije, či už je to pozitívne alebo negatívne. To, čo je v danej chvíli nad naše sily a nevieme sa s tým vysporiadať, sa v ňom ukladá.

Z gauča na maratón

25. júla 2023

Na kráľovskú atletickú disciplínu sa dá natrénovať aj za pol roka.

Jarné aktivity so sviežou chuťou citrónu

4. apríla 2023

Jarné obdobie je ako stvorené na začiatok so športovými aktivitami v okolitej prírode. Vyrazte na prechádzku alebo vysokohorskú turistiku, rozhýbte telo a doprajte si dokonalé osviežujúce potešenie s nádychom citróna bez akéhokoľvek obsahu alkoholu. Radler Zlatý Bažant 0,0 % si tak môžete vychutnať naozaj kedykoľvek a kdekoľvek!

Je beh naozaj terapeutický?

15. marca 2023

Práve ste prišli domov po dlhom a stresujúcom dni v práci, pohádali ste sa s partnerom a ešte sa vám aj pripálila večera? I keď by ste asi boli najradšej, keby sa deň skončil, možno ho ešte dokážete zachrániť – choďte si zabehať.

Slabý výkon pri behu? Možno nepijete dosť vody

21. júla 2022

Beh je jeden z najpopulárnejších športov. Je nenáročné s ním začať, možno aj v tomto období, keď slnko a letné teploty lákajú stále viac a viac športových nadšencov von. Správny pitný režim je však hotová veda a je dôležitý nielen pre váš výkon, ale aj celkové zdravie.

Viete, čo je glamping?

1. mája 2022

V posledných rokoch sa vrátil trend spánku uprostred prírody v úplne inej forme. Glamping je luxusné kempovanie, ktorým by nepohrdla ani kráľovná.

Zavrieť reklamu