Značka: alkohol

Vzostup náhodných alkoholičiek

1. apríla 2024

Alkohol nebol nikdy medzi ženami taký rozšírený, ako v súčasnosti. Neustále stúpa počet žien, ktorým je diagnostikované ochorenie pečene. Ako sa chrániť pred alkoholom?

5 spôsobov, ako obmedziť alkohol

1. apríla 2024

Neexistuje žiadne bezpečné množstvo alkoholu. Ak chcete jeho množstvo v živote obmedziť, vyskúšajte naše tipy.

Schudnite z brucha v každom veku: #40

16. augusta 2023

Tak sa na to pozrime. Pravdepodobne si čoraz častejšie začínate uvedomovať, že toho máte na bruchu trochu viac. Súvisí to s nástupom perimenopauzy, ktorá prichádza zvyčajne 4 až 5 rokov pred menopauzou.

Pri pití si nedávajme nálepky

10. apríla 2023

Kto si s partiou nedá alkohol, často čelí otázkam, či prišiel autom, alebo má na to zdravotné dôvody! To sú typické predsudky, s ktorými sa „v piatok vonku“ stretnete, ak nepijete. A niekedy len so zdvihnutým obočím: To akože fakt nebudeš?

Pime to, na čo máme chuť. Všímavo a bez výhovoriek!

3. marca 2023

Dnes už nemusíme za priateľmi prichádzať so zvláštnym pocitom, pretože jednoducho nemáme chuť vysvetľovať, že nechceme piť alkohol. Iste, mohli by sme si vymyslieť nejakú výhovorku, ale načo? Najlepšou odpoveďou je predsa úprimnosť.

Zabavte sa aj bez alkoholu

1. decembra 2022

Vianočná večera bez aperitívu, Nový rok bez šampanského? Pravdepodobne budete namietať, že sviatky sú predsa o tradíciách! Pravda je ale taká, že trendom sú nové zážitky bez alkoholu. A to, že nepijete, neznamená, že sa nemôžete jašiť, oslavovať a vychutnávať si dobrý nápoj.

Všetko, čo by ženy mali vedieť o alkohole

29. novembra 2022

Keď vám povieme, že alkohol má na ženské telo odlišný účinok ako na to mužské, asi si buchnete do čela – to sme vám len povedali novinku! Nejde však len o odlišnú veľkosť tela – je to trošku zložitejšie.

Zavrieť reklamu