Značka: motivácia

Počuli ste už o najväčšej konferencii pre ženy na Slovensku?

19. februára 2020

“Umenie byť ženou" je jedinečné miesto pre všetky dámy, ktoré hľadajú novú inšpiráciu v ich osobnom živote. Nápad vytvoriť miesto pre ženy, kde by mohli načerpať silu a prekonávať problémy vznikla pod záštitou Alexandry Pevalovej, Marcely Reisz a obľúbenej ambasádorky Adely Vinzceovej.

Ako naplniť svoje ciele? Prečítajte si viac v magazíne Relax!

14. decembra 2019

V dnešnej dobe je už dokázané, že vizualizácia dokáže meniť mozog. Len predstava hry určitej pasáže na klavíri mení tie časti mozgu, ktoré by sa menili, keby ste na ňom skutočne hrali. Preto nepodceňujte silu myslenia a emócií.

Ako sa motivovať k behu, keď je vonku chladno

19. novembra 2019

Beh v zime je príjemnejší, než si myslíte. No netreba podľahnúť dogme, že je za to zodpovedné jedine bežecké oblečenie a kvalitné termotričká. Vedzte, že beh si môžete užiť vďaka dodržiavaniu našich pravidiel.

5 návykov pre silné zdravie a lepší výkon podľa Dušana Plichtu

21. januára 2019

Ešte ste nikdy nerozmýšľali nad meditáciou či metódou Wima Hofa? Dovolíte si občas vycestovať, spoznávať svet a rozširovať si obzory? A čo cvičenie a strava, iba o tom viete, alebo to aj robíte? 5 vecí, ktoré sa oplatí v novom roku začať aplikovať.

3 kroky, ako môžu začiatočníci jednoducho vylepšiť svoju životosprávu

29. septembra 2018

Možno sa deň čo deň odhodlávate začať žiť zdravšie, lepšie sa stravovať, začať sa hýbať. Ak nám chýba energia a máme v živote veľa stresu a práce, je naozaj náročné nájsť si motiváciu a začať sa ňou riadiť. Preto vám prinášame tri jednoduché a praktické kroky.

Ako byť fit? Nájdite si svoju cestu

14. mája 2018

Nevidíte v tréningu také výsledky, aké by ste chceli? Možno sami sebe hádžete polená pod nohy. Vyskúšajte týchto päť tipov, aby ste sa dostali späť do hry.

Najnovšie vydanie

RELAX 4/2020

Objednať
Relax na Facebooku
Zavrieť reklamu sportmedia sportmedia
sportmedia sportmedia