Značka: motivácia

Wherever you take running, you never run alone!

17. marca 2021

Kedy ste si boli naposledy zabehať? Práve v tejto aktuálnej situácii nám často chýba tá správna motivácia, aby sme sa hýbali. Pritom šport a hlavne beh nám dáva tak veľa!

Počuli ste už o najväčšej konferencii pre ženy na Slovensku?

19. februára 2020

“Umenie byť ženou" je jedinečné miesto pre všetky dámy, ktoré hľadajú novú inšpiráciu v ich osobnom živote. Nápad vytvoriť miesto pre ženy, kde by mohli načerpať silu a prekonávať problémy vznikla pod záštitou Alexandry Pevalovej, Marcely Reisz a obľúbenej ambasádorky Adely Vinzceovej.

Ako naplniť svoje ciele? Prečítajte si viac v magazíne Relax!

14. decembra 2019

V dnešnej dobe je už dokázané, že vizualizácia dokáže meniť mozog. Len predstava hry určitej pasáže na klavíri mení tie časti mozgu, ktoré by sa menili, keby ste na ňom skutočne hrali. Preto nepodceňujte silu myslenia a emócií.

Ako sa motivovať k behu, keď je vonku chladno

19. novembra 2019

Beh v zime je príjemnejší, než si myslíte. No netreba podľahnúť dogme, že je za to zodpovedné jedine bežecké oblečenie a kvalitné termotričká. Vedzte, že beh si môžete užiť vďaka dodržiavaniu našich pravidiel.

5 návykov pre silné zdravie a lepší výkon podľa Dušana Plichtu

21. januára 2019

Ešte ste nikdy nerozmýšľali nad meditáciou či metódou Wima Hofa? Dovolíte si občas vycestovať, spoznávať svet a rozširovať si obzory? A čo cvičenie a strava, iba o tom viete, alebo to aj robíte? 5 vecí, ktoré sa oplatí v novom roku začať aplikovať.

Zavrieť reklamu