Značka: Powerlogy

Horúca čokoláda

25. januára 2024

Ochutnajte túto zdravú a sladkú pochúťku. Spríjemní vám chladné večery a sobotné rána.

Jesenná perníková kaša

20. októbra 2023

Keď sa začínajú skracovať dni a vonku prevláda sychravé počasie, jediné, po čom túžime je zababušiť sa do deky a oddychovať. K tomu sa perfektne hodí jesenná perníková kaša. Urobíte si ju naozaj jednoducho.

Green vegan bowl

21. augusta 2023

Známu Budha Bowl pozná takmer každý. Pestrofarebná miska plná zdravých chutí, ktorá vás dostatočne zasýti a zároveň výborne chutí.

Mandľovo-kokosové cookies

11. augusta 2023

Nechajte sa zlákať na tento bezlepkový recept, ktorým nepohrdnú ani tí, ktorí konzumujú lepok. Tieto cookies si môžete zbaliť na celodenný výlet alebo na turistiku do hôr. Dodajú vám potrebnú energiu a silu ďalej kráčať.

RECEPT | Banánové bezlepkové lievance

16. mája 2023

Kto si aspoň raz v živote nespravil raňajky do postele, ten nevie, čo je skutočný pôžitok. Väčšinou práve cez víkend máme viac času, menej povinností a chuť experimentovať alebo niečo nové zažiť.

Prečo ketogénna diéta nie je pre každého?

9. marca 2023

Ketogénna diéta, známa aj ako keto, je v súčasnosti jednou z najpopulárnejších diét. Je to nízkosacharidová, vysokotučná diéta, ktorá vyžaduje, aby ste konzumovali veľké množstvo tukov a mierne množstvo bielkovín, pričom sacharidy sú obmedzené na úplné minimum.

1 2 3 9
Zavrieť reklamu