Značka: známe osobnosti

Alessandro Zanardi – fenomén a inšpirácia

3. decembra 2018

Len čo vám napadne, že sa mu v niektorej disciplíne podarilo dosiahnuť maximum, Zanardi už hľadá ďalšiu výzvu a okamžite ju s jedinečným nadšením majstrovsky zvládne. Ako sám tvrdí: „chcem dokázať, že pre ľudí so zdravotným postihnutím neexistujú žiadne prekážky“.

Jeden deň s… Lenkou Šoóšovou

20. novembra 2013

Lenka: Moje dni sú farebné a odkedy som sa stala mamou, ešte farebnejšie. Keď ráno vstávam, teším sa, aký farebný obraz mi deň prinesie...

Jeden deň s… tanečníčkou Katarínou Štumpfovou

8. októbra 2013

Katka: Moja práca nie je monotónna, skladá sa z rôznych aktivít. Nikdy sa teda nenudím, nemám na to jednoducho čas. Užívam si život naplno a teším z každého jedného dňa, do ktorého sa prebudím.

Matej „Sajfa“ Cifra žije aktívne

7. októbra 2013

Matej „Sajfa“ Cifra patrí medzi najlepších a najznámejších moderátorov na Slovensku. V ostatnom čase ho však častejšie vidno aj na štartových listinách rôznych športových disciplín. Bude z neho profesionálny športovec?

Jeden deň s… Lucia Forman Habancová

25. augusta 2013

Lucia: Každý deň je iný: niekedy viac hektický, inokedy menej. Všetko závisí od práce a stretnutí. Som však rada, že to tak je, pretože mi vždy prinesie niečo nové, a to sú tie najcennejšie skúsenosti.

Najnovšie vydanie

RELAX 1/2020

Objednať
Relax na Facebooku