Značka: dýchanie

Beh ako prevencia dýchacích problémov

29. októbra 2023

Pľúca sú pri behu poriadne zaťažované, no nebojte sa – takáto záťaž im len prospieva. Posilňujú sa a zvyšuje sa ich kapacita.

Jednoduchý cvik proti stresu

9. októbra 2023

Dostali ste nepríjemný e-mail? Nakričal na vás šéf? Vyskúšajte tento jednoduchý cvik proti stresu.

Boris Bajer: Zmanažujte svoj stres

26. augusta 2023

Starosť je zvláštne slovo. Existujú mladosť a staroba. Je staroba starosťou? Alebo keď mladosť je pochabosť, je staroba pohromou? Veríme, že tiež vďaka výživovému poradcovi Borisovi Bajerovi bude vaša staroba vitálna.

Správne dýchanie mi v uponáhľanej dobe pomáha spomaliť

25. augusta 2023

Katarína Hirková, je dátová analytička, aktívna žena a matka, ktorá nám prezradila, kedy a prečo je pre ňu správne dýchanie dôležité. Rady a techniky správneho dýchania pre čitateľov pripravil Jakub Chudý, kondičný tréner a mentor správneho dýchania.

Začnite behať úplne od nuly. Takto sa vám to konečne podarí.

19. januára 2022

Vždy ste túžili dokázať behať a pridať sa tak k nadšencom tohto športu? Lenže po každej snahe absolútneho začiatočníka ste to po pár metroch vzdali s tým, že to sa nedá? S naším tréningovým plánom to hravo zvládnete.

11 minút dýchania podľa metódy Wima Hofa

10. decembra 2021

Zlepšite si imunitu a lepšie zvládajte stres. Aj v tom vám pomôže dýchanie, ktoré vymyslel Wim Hof, dnes už známy otužilec a rekordman z Guinessovej knihy rekordov.

Správne dýchanie pri behu

28. septembra 2020

Otázka dýchania pri behu je záležitosť, ktorej by ste určite mali venovať svoju pozornosť. Možno ste sa nad tým nikdy nezamýšľali a možno dýchate správne, ani o tom neviete. Nezaškodí však vedieť, ako to vlastne s tým dýchaním v skutočnosti je.

Zavrieť reklamu