Značka: kakao

Obnovte svoje sily. Osem superpotravín, ktoré vás nakopnú

29. októbra 2023

Občas každý potrebuje malý doping. Niekto ráno, iný poobede, keď namiesto sústredenia len neprítomne pozerá na monitor. Najlepšie by pomohol spánok, ale ak si ho nemôžete dovoliť, potrebujete malú vzpruhu v podobe prírodných životabudičov.

Bielkoviny pre vegetariánov: 20 jedinečných náhrad mäsa

9. januára 2023

Bielkoviny sú základnou stavebnou jednotkou tela. Ovplyvňujú imunitu, podieľajú sa na výstavbe svalovej hmoty a ďalších tkanív, na tvorbe hormónov, enzýmov, sú nevyhnutné na správnu funkciu organizmu a v kombinácii s pohybom dokážu zrýchliť metabolizmus.

Čokoládové mlieko – dokonalý športový nápoj

10. októbra 2018

Výhoda čokoládového mlieka je v tom, že má dve základné črty vynikajúceho výživového doplnku športovca. Má výbornú chuť, ktorá vás núti dať si ešte pár hltov, a je prirodzeným zdrojom ľahko stráviteľnej potravy pre svaly.

Kakao – pokrm bohov v našej kuchyni

23. decembra 2017

Kakao bolo v dávnych dobách vzácnou plodinou dostupnou iba vladárom, bojovníkom a duchovným. Neskôr sa kakaové maslo predávalo v lekárňach a dnes je dostupné všetkým.

Nie je čokoláda ako čokoláda

5. decembra 2017

Vedeli ste, že čokoláda nemusí byť len nezdravá a nemusíte z nej priberať? Naopak, môžete ju jesť takmer každý deň a získavať z nej pozitívne benefity. Samozrejme, záleží na tom, aká je to čokoláda!

Zavrieť reklamu