Značka: zima

SNOW SHOW 2024 v Park Snow Donovaly už tento víkend!

14. februára 2024

Osemnásty ročník SNOW SHOW prinesie najväčší bezplatný test lyží a snowboardov od šiestich značiek, diskusie so známymi osobnosťami a koncerty slovenských interpretov 17. a 18. februára 2024.

Liek na zimnú únavu

12. februára 2024

Počas chladných a tmavých zimných mesiacov máme akosi málo energie. Jej nedostatok však nie je zapríčinený len chladným počasím a teplým domovom, z ktorého sa nám nechce pohnúť.

Na Donovaly sa dovalia kreatívne sane

7. februára 2024

Je rozhodnuté! Na najbláznivejšom podujatí tejto zimy Red Bull Jump & Freeze sa na kreatívnych sánkarských skvostoch predstaví 30 tímov.

5 rád pre začínajúcich bežcov na lyžiach

24. januára 2024

Plynulý pohyb pri behu na lyžiach v miernom tempe upokojuje myseľ a tempo olympionika zas prebúdza k životu pľúca. Či už si zvolíte rekreačnú alebo výkonnostnú formu bežkovania, tieto rady si vezmite k srdcu.

Otužovanie na vzduchu

23. januára 2024

V zimných mesiacoch sa v prirodzených otužileckých podmienkach ocitneme vždy, keď vyjdeme von z domu. Ako sa dá táto možnosť využiť na posilnenie tela a zlepšenie tolerancie na chlad?

Nórsky Bergen – večne zahalený prístav

23. januára 2024

Medzi nórskymi fjordmi sa nachádza jeden z najstarších a najväčších prístavov v Európe, takmer tisícročné mesto Bergen. Od otvoreného oceánu ho oddeľuje niekoľko ostrovov s mimoriadne bohatou prírodou.

Prečo mi je stále zima?

4. januára 2024

Večne studené konce končatín sú pre mnohých nočnou morou a nepríjemným celoročným problémom, no v jesennom a zimnom období je to ešte horšie. Nie je to „len“ nepríjemný pocit, často ide o niečo vážnejšie. Môže ísť o varovný signál – pomerne hlasnú „sirénu“ organizmu.

1 2 3 19
Zavrieť reklamu