Značka: hydratácia

Doplnky, ktoré prispievajú k bezpečnosti bežcov

3. apríla 2024

Bežecká výbava nerobí problém tomu, kto má kondíciu, výdrž a techniku. Ale ak nechcete dostať úpal, zostať dehydrovaní alebo sa potknúť, tak zvážte tieto praktické doplnky.

5 zázračných účinkov aloe vera

23. marca 2024

Aloe vera, rastlina s mnohými liečivými vlastnosťami, neustále fascinuje výskumníkov a zdravotných odborníkov po celom svete.

Rozhýbte svoj metabolizmus

30. októbra 2023

Jeden tréning to určite nespraví! Budete musieť vynaložiť viac ako len „trochu“ energie navyše. Ak chcete nakopnúť svoj metabolizmus, bude vás to stáť zmeny v životnom štýle.

Zvýšte si príjem tekutín

22. októbra 2023

Nasledujúce potraviny bohaté na vitamíny poslúžia na doplnenie tekutín po cvičení.

Správna hydratácia aj na jeseň

8. októbra 2023

Denná teplota už ani z diaľky neatakuje tridsiatku, ranná hmla sa čoraz častejšie zakráda aj do nížin, tiene siluet sa predlžujú, slnečný svit stráca na intenzite i dĺžke, farby prírody začínajú meniť kolorit – neklamný znak, že leto ustupuje v našich zemepisných šírkach chladnejšej jeseni.

Sedem príznakov dehydratácie

4. októbra 2023

Vedeli ste, že problémy s trávením, a to najmä u bežcov, zvyčajne spôsobuje nedostatok tekutín, nie nesprávne zvolená strava? Ak vás počas náročných tréningov či dlhých behov trápi brucho, možno vašej pozornosti uniká pravý vinník – tekutiny, teda lepšie povedané ich nedostatok.

Zavrieť reklamu