Novinky k starostlivosti o telo od českej značky prírodnej kozmetiky Manufaktura

19. apríla 2018
Manufaktura

Starajte sa o pokožku celého tela s telovými kozmetickými prípravkami od českej značky Manufaktura, ktorá je založená na obsahu prírodných ingrediencií, ako je karlovarská žriedlová soľ, víno, marhule a ďalšie ovocie a byliny, ktoré sú typické pre našu krajinu.

Prevažná väčšina kozmetiky obsahuje 97-99,5% prírodných zložiek z našej krajiny.

Prírodné suroviny Manufaktura jednoznačne uprednostňuje preto, že obsahujú veľké množstvo vitamínov, antioxidantov, minerálov, hydratačných a vyživujúcich látok.

Novinky, ktoré Manufaktura uvedie na trh koncom apríla 2018, nahrádzajú existujúce produkty a vyznačujú sa novým praktickým obalom, krásnym dizajnom a vylepšeným zložením. Jedná sa o prírodné telové oleje a masážny gél, ktoré využijete na každodennú starostlivosť o pokožku a prírodnú ružovú vodu pre regeneračnú starostlivosť o pleť.

Marhuľový olej lisovaný za studena

K starostlivosti o pleť, vlasy a pokožku

155ml, cena: 15,95 €

Marhuľový olej lisovaný za studena k starostlivosti o pleť, vlasy a pokožku, 155ml, cena 15,95 €
Marhuľový olej lisovaný za studena k starostlivosti o pleť, vlasy a pokožku, 155ml, cena 15,95 €

Zvláčňujúci a regeneračný BIO marhuľový olej, lisovaný za studena z jadier, ponúka veľmi široké spektrum použitia. Je ideálny v starostlivosti o jemnú, suchú a citlivú pleť i pokožku celého tela (vrátane detskej) a prospieva aj vlasom.

Vďaka BIO kvalite obsahuje mimoriadne vysoké množstvo vitamínov a minerálov. Preventívne pôsobí proti starnutiu pokožky, hydratuje, zjemňuje, pomáha pri liečbe rôznych kožných chorôb – akné a ekzémov.

Upokojuje slnkom namáhanú pokožku po opaľovaní. Výborne sa hodí k masážam tváre, ktoré zvyšujú pružnosť pokožky a predchádzajú prehlbovaniu vrások.

Po ošetrení pleti marhuľovým olejom zostane pleť jemná a hebká. Vlasom dodáva marhuľový olej lesk a vlhkosť – najlepšie sa používa ako intenzívna kúra pred umývaním vlasov.

Návod na použitie:

Pleť: aplikujte najlepšie večer, na dôkladne vyčistenú pleť.
Telo: jemne vmasírujte do pokožky.
Vlasy: aplikujte na suché vlasy, nechajte pôsobiť min.10 minút, potom opláchnite a umyte šampónom. Miernym zahriatím oleja pred aplikáciou docielite vyšší účinok.

Spevňujúci vínny masážny & telový olej s cennými prírodnými olejmi

155 ml, cena: 7,15 €

Spevňujúci vínny masážny & telový olej s cennými prírodnými olejmi, 155 ml, cena 7,15 €
Spevňujúci vínny masážny & telový olej s cennými prírodnými olejmi, 155 ml, cena 7,15 €

Vínny masážny a telový olej je vysoko kvalitná zmes hroznového, mandľového, slnečnicového a marhuľového oleja. Báječne sa hodí ako pomocník na aromatickú uvoľňujúcu masáž, ale aj ako ošetrujúci telový olej, ktorý je v dnešnej dobe veľmi populárny.

Pomáha spomaľovať starnutie pokožky a stratu elasticity, vyživuje a dodáva pokožke pocit hebkosti a chráni ju.

Slnečnicový olej pokožku zvláčňuje a podporuje jej regeneráciu. Blahodarný marhuľový olej ošetruje suchú a popraskanú pokožku.

Vínny masážny a telový olej je navyše obohatený o unikátny anticelulitídny komplex z myrtovej živice a mätového koreňa. Po pravidelnom používaní bude pokožka pevná, pružná a hodvábne vláčna. Príjemný zážitok zo starostlivosti a masáže umocní sviežo ovocná vínna vôňa.

Relaxačný & chladivý bylinný masážny gél so žriedlovou soľou a medovkou

155 ml, cena: 6 €

Relaxačný & chladivý bylinný masážny gél so žriedlovou soľou a medovkou, 155 ml, cena 6 €
Relaxačný & chladivý bylinný masážny gél so žriedlovou soľou a medovkou, 155 ml, cena 6 €

Relaxačný masážny gél so žriedlovou soľou, bylinami a mentolom prináša úľavu namáhaným a unaveným svalom a kĺbom po fyzickej a športovej záťaži. Vďaka obsahu zvláčňujúceho glycerínu a panthenolu sa gél hneď nevstrebe a umožní niekoľkominútovú príjemnú masáž s nádhernou vôňou medovky.

Účinný bylinný komplex s medovkou, rozmarínom, harmančekom, šalviou a chmeľom harmonizuje, prekrvuje a tonizuje, uvoľňuje svalové napätie, tlmí bolesti, pôsobí protizápalovo a napomáha dokonalej relaxácii. Žriedlová soľ, bohatá na cenné minerály, napomáha prekrveniu a osvieženiu pokožky. Vysoký obsah mentolu zanechá na pokožke na dlhú dobu chladivý pocit a úľavu.

Cenná ružová voda so žriedlovou soľou

Pomáha hydratácii, regenerácii a spevneniu pleti

155 ml, cena: 12 €

Cenná ružová voda so žriedlovou soľou pomáha hydratácii, regenerácii a spevneniu pleti 155 ml
Cenná ružová voda so žriedlovou soľou pomáha hydratácii, regenerácii a spevneniu pleti 155 ml

Omladzujúca prírodná ružová voda, ktorej cenné účinky využívali už starí Gréci a Rimania, sa získava pomalou destiláciou okvetných lístkov z ruže – procesom vyvinutým v starej Perzii.

Ružová voda je výnimočná svojimi hydratačnými, spevňujúcimi, protizápalovými a hojivými účinkami. Vyrovnáva Ph a napomáha predísť vzniku vrások.

Upokojuje podráždenú pokožku, urýchľuje proces hojenia. Je vhodná pre všetky typy pleti – najviac pre suchú a citlivú.

Prídavok originálnej žriedlovej soli navyše prirodzenou cestou pomáha prekrviť, osviežiť a regenerovať pokožku.

Používajte kedykoľvek počas dňa: ráno ako základ pod krém alebo make-up, počas dňa na osvieženie pleti (napríklad pri pobyte v klimatizovanom prostredí alebo v horúcich letných mesiacoch) a večer na dočistenie pleti po odlíčení.

Vaše reakcie
Najnovšie vydanie

RELAX 5/2019

Objednať
Relax na Facebooku