Under Armour radí, ako si vybrať športové legíny, ktoré si nebudeš chcieť vyzliecť

25. apríla 2024
Under Armour ženské legíny

Ako si vybrať tie dokonalé?

Na čo sú určené jednotlivé druhy?

Aktivita, na ktorú plánuješ legíny nosiť, býva hlavné kritérium, ktoré hrá pri ich výbere rolu.

Under Armour vyrába legíny bežecké a tréningové. Bežecké môžeš spoznať podľa reflexných bezpečnostných prvkov („odrazky“), ultraľahkých materiálov, šnúrky v páse pre maximálny fit a vrecka, obvykle na zips, aby obsah nevypadol. Spravidla poskytujú vyššiu kompresiu než legíny tréningové.

Legíny určené na tréning do fitka alebo na štúdiové lekcie vyššie zmieňované prvky nemajú. Obvykle majú 1 alebo 2 vrecká na bokoch. Zips na nich určite nenájdeš, pri aktivite by tlačil.


čierne cyklokraťasy under armour Under Armour ženské legíny športové legíny under armour

Aké strihy sú k dispozícii?

V portfóliu značky Under Armour nájdeš obvykle 3 dĺžky legín. Vďaka tomu si môžeš vybrať presne tie, ktoré vyhovujú výške tvojej postavy: plná dĺžka (full lenght), dĺžka k členkom (7/8 ankle lenght) a Capri, ktoré sú len pod kolená. V ponuke nájdeš aj rôzne dĺžky šortiek – Bike shorts nad kolená, Middy shorts do polky stehien a Shorties pod zadoček.

Ak si navyše veľmi vysoká alebo, naopak, drobná, pri niektorých modeloch ti dokážeme ponúknuť aj extra predĺžené či skrátené dĺžky. K písmenu označujúcemu klasickú veľkosť majú predĺžené dĺžky doplnené písmeno T (napr. MT) a skrátené dĺžky písmeno S (napr. MS).

Alebo si chceš upraviť dĺžku úplne podľa seba? Pre teba máme legíny UA Smartform Rush, ktoré si môžeš sama zastrihnúť v požadovanej dĺžke. Bez kompromisu na estetiku, vďaka použitej technológii sa totiž nestrapkajú (a vyzerajú tak, ako by sme ich odstrihli my).

Aby si sa cítila maximálne pohodlne, môžeš si zvoliť aj preferovanú výšku pásu. Väčšina našich legín má aktuálne pás vyšší (high rise). Pre milovníčky aktivít typu joga alebo pilates máme variant aj ultravysokého pásu (ultra-high rise). Najnižší pás, ktorý v prípade legín Under Armour v kolekcii nájdeš, je stredne vysoký pás (mid rise).

Všetky legíny Under Armour sú nepriesvitné.

športové legíny under armour

A čo technológie?

Značka Under Armour je medzi športovcami známa tým, že poskytuje také technologické riešenia, o ktorých si nevedela, že vôbec existujú, ale len čo ich raz spoznáš, už bez nich nebudeš chcieť žiť. Na naše technológie sa môžeš počas svojej cesty za (nielen) športovým cieľom maximálne spoľahnúť. Môžeš vďaka nim trénovať za akýchkoľvek podmienok.

  • UA MERIDIAN. Špeciálne navrhnutý úplet poskytujúci maximálnu hebkosť bez kompromisu na odvádzanie potu a podporu. Senzačné na všetky typy tréningu a aktivity, od silového tréningu po pilates alebo jogu. Legíny z tohto materiálu môžeš nosiť po celý deň.
  • UA HG ARMOUR. Vysoko priedušný materiál. Navrhnuté do teplého počasia nad +20 °C
  • UA CG ARMOUR. Dvojvrstvový materiál, ktorý ťa udrží dlhšie v teple. Určený pre vonkajší tréning v chladnom počasí až do -15 °C
  • UA SEAMLESS. Bezšvové, perfektne padnúce legíny. Ventilačné panely umiestnené na tých miestach, kde ich najviac potrebuješ.
  • UA RUSH. Textília obohatená o minerály napomôže podporiť výkon, vďaka čomu môžeš trénovať dlhšie.

Všetky legíny sú dostupné na underarmour.sk.


Text a foto: Under Armour

1/1
Zavrieť reklamu