
Ktorý národ pil alkohol ako prvý a čo sa vtedy pilo?
Dôkazy o pití fermentovaného nápoja vedci zistili napríklad aj chemickou analýzou keramiky. Čo zistili?
Dôkazy o pití fermentovaného nápoja vedci zistili napríklad aj chemickou analýzou keramiky. Čo zistili?
Piatkový večer si bez nich takmer nevieme predstaviť. Sú vysoko návykové, no naše telo ich miluje. Prečo je to tak?
Osí pás je snom mnohých žien. Ale to si vyžaduje trpezlivosť a disciplínu. Tuk uložený v okolí pásu a brucha patrí totiž k tým najťažšie odbúrateľným. Nič však nie je nemožné.
Alkohol nebol nikdy medzi ženami taký rozšírený, ako v súčasnosti. Neustále stúpa počet žien, ktorým je diagnostikované ochorenie pečene. Ako sa chrániť pred alkoholom?
Neexistuje žiadne bezpečné množstvo alkoholu. Ak chcete jeho množstvo v živote obmedziť, vyskúšajte naše tipy.
Tak sa na to pozrime. Pravdepodobne si čoraz častejšie začínate uvedomovať, že toho máte na bruchu trochu viac. Súvisí to s nástupom perimenopauzy, ktorá prichádza zvyčajne 4 až 5 rokov pred menopauzou.
Kto si s partiou nedá alkohol, často čelí otázkam, či prišiel autom, alebo má na to zdravotné dôvody! To sú typické predsudky, s ktorými sa „v piatok vonku“ stretnete, ak nepijete. A niekedy len so zdvihnutým obočím: To akože fakt nebudeš?
Dnes už nemusíme za priateľmi prichádzať so zvláštnym pocitom, pretože jednoducho nemáme chuť vysvetľovať, že nechceme piť alkohol. Iste, mohli by sme si vymyslieť nejakú výhovorku, ale načo? Najlepšou odpoveďou je predsa úprimnosť.
Copyright © 2025 Sportmedia, s.r.o. Partnerské weby: cyklisticke.trasy.sk biker.sk surfmagazin.sk