JERGY talks – Jozef Pukalovič

14. apríla 2020
Jergy talks: Jozef Pukalovic

Jozef Pukalovič, ctižiadostivý, pracovitý, systematický rodák z Bratislavy. Vyštudoval Právnickú fakultu na Univerzite Komenského v Bratislave. Profesionálne sa však venoval futbalu, kde drvivú väčšinu svojej kariéry obliekal dres Slovana Bratislava.

Po jej skončení sa chvíľu venoval aj právu. V roku 2006 náhodou zorganizoval maratón v Bratislave. Následne sa tomu začali s bratom Peťom venovať naplno. Prvý aprílový víkend sa mal uskutočniť už jeho 15-ty ročník.

V podcaste sa dozviete: o prvých dotykoch so športom / o futbalovej kariére / o vrcholovom momente vo futbalovom živote / o legendárnych spoluhráčoch v Slovane a ich výchove / o práve a vzoroch / o pracovnom živote po futbale / ako vznikol maratón v Bratislave / ako vznikali ďalšie bežecké podujatia / ako sa vyvinuli bežci na Slovensku za 15 rokov / ktorý moment z podujatia mu dodáva najviac energie / prečo sú deti súčasťou každého podujatia / kde nachádza inšpiráciu organizátor bežeckých podujatí / o spoločenskej zodpovednosti a klube BMSC.

Vaše reakcie
Zavrieť reklamu sportmedia sportmedia
sportmedia sportmedia