Vezmite to od podlahy 

18. júna 2024

Nechajte multitaskingovať vysávač a vy sa sústreďte len na to, ako upratovaním stráviť čo najmenej času.  

Hodiny upratovania v dvoch krokoch sú minulosťou. Vysávač Bosch Unlimited 7 ProHygienic Aqua dokáže vysávať aj umývať naraz. Za výkonným sacím kanálom sa otáčajú dve mopovacie utierky z mikrovlákna, ktoré vás zbavia nečistôt a škvŕn na podlahe. Môžete ich dať dole a hodiť do práčky na 40 °C a budú zasa ako nové. Vyberateľná nádržka na vodu má objem 250 ml, to je tak akurát na vytretie 50 m2 . Poradí si s dlažbou, vinylom, kameňom aj s chúlostivými drevenými podlahami, ktoré nemajú rady veľa vody.  

Flexibilné odstraňovanie prachu a škvŕn 

Šancu nedostane ani prach a škvrny na ťažko prístupných miestach. Pomocou integrovaného kĺbu ohnete trubicu až o 90° a hlavica sa vie otočiť až o 180°.  Na prach a špinu pod gaučom si môžete dokonca aj posvietiť! Ak nepotrebujete naraz mopovať aj vysávať, pozbiera jednoducho a rýchlo viac než 99,9 % prachu, čím sa vyrovná káblovým vysávačom.  

Niekto zvoní pri dverách? Vysávač postavte, urobte si prestávku, a ak toho máte dosť, zaparkujte ho na miesto, kde ho nájdete, keď budete opäť potrebovať – napríklad urobiť dve veci naraz. 

A môžete vysávať a vytierať, koľko len chcete, na nemecký motor sa vzťahuje až 10-ročná záruka.  

Cena: od 679 €. Viac informácií sa dozviete na webovej stránke spoločnosti Bosch.


Text: RELAX
Foto: Bosch

1/1
Zavrieť reklamu