Užite si slnečné dni s novinkou Rio Mare!

10. júla 2024
rio mare súťaž

Značka Rio Mare prináša na trh novinku pre všetkých milovníkov tuniakových šalátov: Insalatissime Spring – svieži a chuťovo bohatý, plný vybranej sezónnej zeleniny v kombinácii s bielou ryžou, nadchne vás od prvého sústa.

Limitovaná edícia Rio Mare Insalatissime Spring je novinka stvorená pre labužníkov. Tento šalát si môžete vychutnať priamo z plechovky, alebo ho môžete servírovať v štýle špičkových reštaurácií – na výbere zelených šalátov, s kúskami pomaranča a nasekanými mandľami. Avšak fantázii sa medze nekladú. Od prvého sústa vás Insalatissime Spring prenesie do slnečného raja plného sviežich, jemných chutí špargle, hrášku a slnečno žltej mrkvy, zakončenej nádychom talianskeho citróna. To všetko korunované dokonalým tuniakom Rio Mare.

„Sme nadšení, že môžeme predstaviť Insalatissime Spring. Našim cieľom je neustále prinášať inovatívne a chutné produkty, ktoré zodpovedajú modernému životnému štýlu a chuťovým preferenciám. Veríme, že naše sezónne prekvapenie bude zdobiť náš tradičný rad Insalatissime,“ vysvetľuje René Řiháček, produktový manažér značky Rio Mare.

Letná súťaž s Rio Mare

rio mare insalatissime spring

V termíne od 1. 7. 2024 do 31. 8. 2024 navyše prebieha LETNÁ SÚŤAŽ s RIO MARE. Stačí zakúpiť akýkoľvek produkt Rio Mare, napríklad práve Insalatissime Spring, zaregistrovať sa na webe www.riomare.sk/sutaz a potom už len počkať na žrebovanie o krásne ceny:

  • 1x iPhone
  • 6x cestovný kufor
  • 40x rodinnú deku Rio Mare


Text a foto: Rio Mare

1/1
Zavrieť reklamu