Ford vylepšil svoje najpredávanejšie SUV Kuga!

9. apríla 2024
Ford Kuga ST Line

Tieto vychytávky si zamilujete.

V dnešnom rýchlom svete, kde sa efektivita snúbi so štýlom, môže byť hľadanie dokonalého spoločníka pre váš životný štýl vzrušujúcou cestou. Predstavujeme vám úplne nový Ford Kuga, majstrovské dielo moderného inžinierstva. V ňom sa plynule spájajú najmodernejšie technológie, podmanivý dizajn a ekologický výkon. Či už sa pohybujete v mestských uliciach, alebo sa vydávate na víkendové dobrodružstvo, Ford Kuga sľubuje, že pozdvihne váš životný štýl na novú úroveň.

Elegantný dizajn, výrazný vzhľad

Ford Kuga na prvý pohľad zaujme svojím elegantným a dynamickým dizajnom. Nová Kuga sa vyvinula zvonka i zvnútra a vyznačuje sa sviežim a sebaistým dizajnom. Inteligentný model Titanium, športový model ST-Line a robustný model Active majú jedinečné dizajnové prvky a osobitý charakter. Pútavá svetelná lišta LED po celej šírke vozidla lemuje nový dizajn prednej masky. Hrdo sa na nej vyníma oválne modré logo značky Ford, ktoré podčiarkuje tak jej silu a účelnosť.

Od odvážnej mriežky chladiča až po tvarované línie – každý detail vyžaruje sebavedomie a sofistikovanosť. Aerodynamická silueta nielenže zvyšuje efektivitu vozidla, ale zároveň pôsobí na ceste odvážne. Kuga, ktorá je k dispozícii v celej škále žiarivých farieb a štýlových výbav, vám umožní vyjadriť svoju osobnosť a vyčnievať z davu.

Ford Kuga Active a Ford Kuga ST Line
Ford Kuga na prvý pohľad zaujme svojím elegantným a dynamickým dizajnom. Foto: Summit Motors Bratislava.

Inteligentná technológia, bezproblémové pripojenie

Keď vstúpite do Fordu Kuga, privíta vás oáza inovácií a pohodlia. Priestranný interiér je starostlivo spracovaný z prémiových materiálov a ponúka dostatok priestoru pre cestujúcich aj náklad. Ale sú to pokročilé technológie, ktoré skutočne odlišujú model Kuga. Vďaka informačno-zábavnému systému Ford SYNC môžete bez námahy pripojiť svoj smartfón a telefonovať bez použitia rúk, využívať navigáciu a zábavu.

S dostupným systémom FordPass Connect môžete na diaľku naštartovať vozidlo, skontrolovať stav paliva a dokonca vyhľadať zaparkované vozidlo. To všetko z dlane. Systém SYNC 4 okrem toho pomáha vodičom v maximálnej miere využívať ťažné schopnosti modelu Kuga. S bezpečným a spoľahlivým pripojením im pomôže funkcia s názvom kontrolný zoznam pripojenia prívesu. Navigácia na ťahanie prívesu umožňuje vodičom zadať rozmery svojho vozidla a prívesu. Následne systém SYNC 4 vyberie trasu, na ktorej sa vyhnú úzkym zákrutám, nízkym mostom a ďalším prekážkam.

Efektívny výkon, ekologická konštrukcia

Ford Kuga nie je len vozidlo, je to záväzok k udržateľnosti a efektívnosti. S celým radom pokročilých pohonných jednotiek vrátane hybridných a plug-in hybridných možností poskytuje Kuga vzrušujúci výkon. Zároveň minimalizuje svoj vplyv na životné prostredie. Či už prechádzate ulicami mesta, alebo sa vydávate na dlhú cestu, inteligentné pohonné ústrojenstvo modelu Kuga zabezpečuje plynulú a citlivú jazdu. To všetko pri súčasnom znížení emisií a spotreby paliva.

Nový rad Kuga je vyrobený v Európe a určený pre európskych vodičov. Ponúka záujemcom o model PHEV Kuga až 69 km jazdy na čisto elektrický pohon a výhodu domáceho alebo verejného nabíjania. Pre vodičov, ktorí nemusia mať poruke pohodlné nabíjanie, je k dispozícii plne hybridný model Kuga Hybrid. Ten ponúka pohodlie a komfort elektrifikovaného pohonu s dojazdom až 900 km na jedno natankovanie a až 64 percent jazdy v meste v plne elektrickom režime.

Ford Kuga ST Line
Ford Kuga nie je len vozidlo, je to záväzok k udržateľnosti a efektívnosti. Foto: Summit Motors Bratislava.

Bezpečnosť na prvom mieste

Pokiaľ ide o bezpečnosť, Ford Kuga nenecháva nič na náhodu. Kuga je vybavená súborom inteligentných asistenčných technológií vrátane predkolízneho asistenta, systému udržiavania v jazdnom pruhu a adaptívneho tempomatu. Tie vám pomôžu pohybovať sa po ceste s istotou a pokojom.

Vďaka funkciám, ako sú informačný systém pre mŕtvy uhol a systém Cross-Traffic Alert, budete mať k dispozícii ďalší pár očí, ktoré budú dávať pozor na potenciálne nebezpečenstvo. Aby ste vy a vaši blízki boli vždy v bezpečí.

Nové definovanie životného štýlu

Vo svete, kde sú všestrannosť, konektivita a udržateľnosť prvoradé, vyniká úplne nový Ford Kuga ako maják inovácií a štýlu. Vďaka svojmu elegantnému dizajnu, inteligentným technológiám, efektívnemu výkonu a pokročilým bezpečnostným prvkom nie je Kuga len vozidlom. Je to revolúcia v oblasti životného štýlu.

Či už ste obyvateľ mesta túžiaci po dobrodružstve, alebo rodina hľadajúca praktickosť a pohodlie, Ford Kuga sľubuje, že pozdvihne váš zážitok z jazdy na novú úroveň. Tak prečo sa uspokojiť s obyčajnosťou, keď môžete prijať neobyčajnosť s úplne novým Ford Kuga?

Ford Kuga Active
Vo svete, kde sú všestrannosť, konektivita a udržateľnosť prvoradé, vyniká úplne nový Ford Kuga ako maják inovácií a štýlu. Foto: Summit Motors Bratislava.

Viac informácií o týchto modeloch nájdete na summitmotorsba.sk


Text a foto: Summit Motors Bratislava

1/1
Zavrieť reklamu