Historická novinka: Z Bratislavy sa teraz dostanete priamo do troch exotických destinácií

25. októbra 2023
Krst nového lietadla Airbus na bratislavskom letisku

Od 25. októbra 2023 si slovenskí milovníci dovoleniek a exotiky naozaj prídu na svoje. Do Dominikánskej republiky, Vietnamu a na Kubu sa dostanú priamo z Bratislavy.

Z bratislavského letiska bude lietať najmodernejší Airbus A350-900 leteckej spoločnosti World2Fly. Vďaka použitým materiálom sa vyznačuje až o 24 % nižšou spotrebou paliva oproti súčasným štandardom. Kapacita lietadla je 432 pasažierov a práve kvôli kombinácii celkovej ceny letu a počtu cestujúcich dokáže španielska spoločnosť priniesť aj výhodnú cenu letenky.

Krst nového lietadla Airbus na bratislavskom letisku

Airbus A350 sa vyznačuje tichou kabínou (hluk na úrovni len 59 dB), čo prináša maximálny komfort. Základná cena letenky obsahuje trojchodové hlavné jedlo a desiatu alebo raňajky pred pristátím. Počas celého letu je pasažierom k dispozícii Wi-Fi pripojenie, ako aj systém palubnej zábavy. Dôležitou súčasťou pre komfort a zdravie cestovateľov je moderný filtračný systém, ktorý sa stará o neustálu výmenu vzduchu v kabíne.

Komfort aj pre rodiny s deťmi

Nemusíte sa báť ani o svojich najmenších cestovateľov. Pripravený je pre nich špeciálny systém palubnej zábavy s detskou tematikou, na palube môžete dokonca využiť detskú postieľku (len je o ňu potrebné požiadať 72 hodín pred odletom). Samozrejmosťou sú aj veci, ako dodatočná príručná batožina, či detské pokrmy, ktoré sa nemusia zmestiť do 100 ml limitu.

Nenechajte si ujsť svoju prvú, tretiu, či piatu návštevu svojej vysnívanej a obľúbenej destinácie. Vycestujte na Kubu, do Dominikánskej republiku a Vietnamu komfortne a z domu – z Bratislavy.

Lietadlo a nové linky pokrstila slovenská speváčka Mária Čírová.


Text a foto: Kartago Tours

1/1
Zavrieť reklamu