Viac výkonu aj bezpečia a lákavá cena – to je nová Xiaomi Electric Scooter 4 Lite druhej generácie

Xiaomi Electric Scooter 4 Lite druhej generácie

S novou kolobežkou od Xiaomi si užijete vyšší výkon vo väčšom bezpečí za priaznivú cenu.

Electric Scooter 4 Lite (2nd Gen) je s dojazdom 25 km na jedno nabitie ideálny spoločník na cesty do školy, práce alebo len tak za zábavou.

Na náš trh dorazila druhá generácia obľúbenej elektrickej kolobežky v PRO verzii, ale aj táto novinka strednej triedy s vylepšeným dizajnom, ktorá prináša efektívnejšie bezpečnostné prvky a aj dlhší dojazd v lákavej cene. Hlavný rozdiel oproti predchádzajúcemu modelu sú väčšie, až 10-palcové run flat pneumatiky, čiže jazda bude bezproblémová a pohodlnejšia. Bezpečnosť jazdy zvyšujú aj nové brzdy (predná bubnová a zadná E-ABS brzda), dodatočné zadné brzdové svetlo a odrazové bočné plochy. Spolu s predným svetlometom s dosahom svietivosti 2 až 8 metrov jazdec nielen vidí všetko potrebné, ale je výborne viditeľný pre ostatných účastníkov premávky. 

Druhá generácia kolobežky od Xiaomi má vynovenú a odolnejšiu „karosériu“ z materiálu, ktorý kombinuje uhlíkové vlákna a oceľ pre zvýšenú odolnosť a pre nosnosť až 100 kilogramov. O výkon sa postará vylepšený motor s maximálnym výkonom až 390 W, ktorý zabezpečuje rýchlejší rozbeh a lepšie stúpanie do strmšieho, 15 stupňového kopca. Kolobežka dovoľuje 3 jazdné režimy, s maximálnymi rýchlosťami do 6, do 15 alebo do 25 km/h a nemusíte ju registrovať ani hradiť povinné poistenie.

Batéria má ochranu proti prehriatiu, skratu a ďalšie bezpečnostné prvky. S kapacitou 9600 mAh sa nabije za približne 8 hodín a potom najazdí veľmi slušných 25 km, čo stačí na prepravu do školy či do práce na pár dní. Najnovšia Xiaomi kolobežka je vybavená systémom rýchleho skladania a s hmotnosťou 16,2 kg ju dospelý človek pohodlne naloží do vlaku, auta či výťahu.

Xiaomi Electric Scooter 4 Lite druhej generácie

Samozrejmosťou je prepojenie s mobilnou aplikáciu, ktorá vás aj na diaľku informuje o stave . Na diaľku zistíte stav batérie alebo nabíjania, nastavíte intenzitu rekuperácie či uzamknete motor.

Xiaomi Electric Scooter 4 Lite druhej generácie je v predaji iba za 299,90 eur, takže v letnej kolobežkovej sezóne vám už nič nestojí v ceste. Viac podrobností na mi-store.sk.


Text a foto: XIAOMI

1/1
Zavrieť reklamu