Ako usporiadať silvestrovskú párty, na ktorú sa nezabudne?

20. decembra 2021

Je dosť možné, že chvíle posledného večera v tomto roku budeme tráviť „len“ v užšom kruhu rodiny alebo najbližších priateľov. Nachystajte sa teda na tento moment a pripravte svojim milovaným ten najkrajší silvestrovský večierok.

Privítajte príchod nového roka vo veľkom štýle! V posledných dvoch rokoch nebolo veľa príležitostí obliecť si spoločenský odev. Ten čas prišiel teraz! Oblečte si svoje najlepšie kokteilové šaty či najdrahší oblek a užite si Silvestra ako z luxusného hotela uprostred dôverne známych štyroch stien.

Aby bol tento efekt dokonalý, chce to nápadito vyzdobiť interiér a prichystať pohostenie, pôsobivé dekorácie a v neposlednom rade aj zábavný program.

Foto: Möbelix

Pokiaľ je vašim koníčkom varenie, pochváľte sa najmä nápaditým menu. Vhodnou inšpiráciou pre obmenu tradičných chlebíčkov a jednohubiek je ázijská kuchyňa – čo tak skúsiť domáce sushi alebo rolky z ryžového papiera? Prípadne sa môžete inšpirovať nevšednými receptami na vianočný stromček plnený syrom alebo slanú sendvičovú tortu. Atmosféru naladí aj jedlo, ako je syrové alebo klasické fondue či raclette. Servírujte to ako inak v štýlovom riade.

Foto: Möbelix

Silvester je skôr o dobrom pití ako o chutnom jedle. Nezabudnite teda okrem vína a piva nachystať ingrediencie na miešané drinky, ktoré sa budú samozrejme skvele vynímať v elegantných pohároch. Prvý novoročný prípitok je rozhodne ten správny okamih, kedy by ste mali „vyvetrať“ tie najkrajšie z nich.

Ešte lepšie to bude všetko chutiť v atraktívnom prostredí, ktoré navodíte originálnou výzdobou. Využiť k tomu môžete vianočné ozdoby a dekoratívne osvetlenie, ale aj svietniky, sviečky či lampáše.

Foto: Möbelix

Silvestrovský interiér by sa mal predovšetkým ligotať. Použite tak doplnky v zlatej i striebornej farbe a ďalšie metalické odlesky rovnako, ako detaily s trblietkami. Výsledný dojem môžete upokojiť pomocou huňatých kožušín a ďalších hebkých kúskov, ako sú napríklad dekorácie z pierok.

Foto: Möbelix

Niekedy zábava plynie sama, ale inokedy potrebuje trochu postrčiť. Nachystajte si teda záložný plán pre prípad, že by sa hostia nevedeli zabaviť sami. Iste, stolové hry alebo aktivity sú klasika, ale čo tak karaoke? V priebehu večera sa určite nájde dosť odvážlivcov, ktorí sa chopia mikrofónu. Prípadne púšťajte na obrazovke televízora najvydarenejšie snímky z posledných dovoleniek a môžete pridať navrch pár veselých historiek. Tak teda báječného Silvestra a šťastný celý nový rok!

Zdroj: Möbelix

1/1
Zavrieť reklamu