Časopis Zimný RELAX – 72 nabitých strán za 90 centov

28. novembra 2011

Vyšiel časopis Zimný RELAX – o športe, zdraví v zime. Ide o jediný magazín o zime a zimných športoch u nás. Za novinovú cenu 90 centov získate 72 informáciami nabitých strán od ľudí, ktorí sa zimným športom venujú profesionálne.

Vyšiel časopis Zimný RELAX – o športe, zdraví v zime. Ide o jediný magazín o zime a zimných športoch u nás. Za novinovú cenu 90 centov získate 72 informáciami nabitých strán od ľudí, ktorí sa zimným športom venujú profesionálne.

Relax je to, čo väčšine z nás v dnešnej uponáhľanej dobe chýba. Zima je však ideálnou príležitosťou spomaliť pracovný rytmus a venovať sa viac nášmu telu. Po všetkých stránkach.

Vychutnajte si harmóniu zdravého životného štýlu v ZimnomRELAXE. Zimná mutácia časopisu CykloRELAX vás zasype informáciami, bez ktorých sa s najväčšou pravdepodobnosťou dá žiť, ale prečo to riskovať? 🙂

Bohatá nádielka informačne hutných textov vás zláka do zimnej prírody, či ste už vyznávačom akéhokoľvek športu. Trebárs aj gaučingu (náročná polohová aktivita – spočíva v udržaní tela v rôznych poskrúcaných polohách na gauči s diaľkovým ovládačom v ruke).

Ak je pre vás zima synonymom k lyžovaniu, určite vás poteší aktuálny prehľad slovenských lyžiarskych stredísk, kde vás prevedieme trinástimi centrami usilujúcimi sa o vašu lyžiarsku priazeň. Vašu náklonnosť podrobíme tvrdej skúške v prehľadnom cenníku jedno- a šesťdňových skipasov približne troch desiatok stredísk z rôznych kútov našej malej veľkej krajiny.

Vravíte, že by ste aj po chvíľke prehovárania šli lyžovať, ale nemáte výstroj? Nezúfajte, mysleli sme aj na vás. Poradíme vám, ako kúpiť lyže a lyžiarky a, samozrejme nezabúdame ani na vašu bezpečnosť. Pomôžeme vám zorientovať sa pri výbere prilby pre vás aj vaše ratolesti.

Ak pre vás lyže nie sú žiadnou výzvou, čo tak spustiť sa brázdiť nadýchaný prašan „priviazaný” k doske? Päť strán venovaných snowboardingu vás presvedčí, že ani tento šport nie je tak nebezpečný, ako by sa často mohol zdať. Spolu s dlhoročným inštruktorom vám poradíme, ako vybrať vhodný výstroj (dosku, viazanie, topánky) a rýchlokurzom geniality vám popíšeme postup k prvým oblúkom a najčastejšie začiatočnícke chyby. Už teraz si môžete predstavovať, ako vám všetci závidia vaše zručnosti.

Pre tých, ktorí chcú už na jar vystavovať na obdiv svoje vyšportované telo, prinášame päťstranový špeciál venovaný bežeckému lyžovaniu. Ťažko budete hľadať šport, ktorým dáte tak dokonale zabrať celému telu. Výsledky zacítite čo nevidieť v podobe svalovice a o niečo neskôr aj v podobe rastúcej kondície. Príprava na leto o akej ste sa neodvážili ani snívať. To nič, že sa v bežkách nevyznáte. Náš odborník vám vysvetlí všetko, čo potrebujete vedieť pri kúpe výstroja, a aby ste mali motiváciu, pripravil pre vás aj tréningový plán, ktorý vašu výkonnosť vynesie na vrchol. Na inšpiráciu odporúčame rozhovor s Anastasiou Kuzminovou.

Zimné športy si vyžadujú kvalitné oblečenie. Ako na zavolanie prišla pozvánka lídra technického oblečenia, X-bionicu, na návštevu ich továrne. A tak vám môžeme sprostredkovať unikátne fotografie a poznatky z výrobného procesu značky, ktorá svojím inovatívnym prístupom zmenila pohľad na výkon. Jej motto premeň pot na energiu, hovorí za všetko. Nezabudli sme však ani na našich najmenších. Dvojstránka venovaná len a len pre nich vám poradí, ako ich vystrojiť na svah a na čo nezabudnúť.

Darmo by sme hovorili o športe, keby nás zdravie limitovalo v akejkoľvek aktivite. Preto vám poradíme, ako v zime neochorieť – z čoho by mal pozostávať váš jedálny lístok a ako podporiť imunitu. Keď sme už pri tom jedle, dúfame, že jesennú úrodu máte dobre uskladnenú. Náš šéfkuchár vám poradí, čo s ňou.

Pre lepšiu zimnú náladu sa s vami podelíme o fotky celebrít na snehu, predstavíme vám osem najbláznivejších zimných športov, zavedieme vás na šesť najstudenších miest, kde by ste (ne)chceli byť a porozprávame vám o histórii lyžovania s exkluzívnym obrazovým materiálom. Mimochodom, viete, že najväčšie snehové vločky mali šírku 38 cm? Ale nejdeme už viac prezrádzať. Čítajte ZimnýRELAX a dozviete sa viac. Tak športu zdar a dozasneženia!

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu