KRAJ hľadá domácich dodávateľov

1. decembra 2023
Bezlepková strava

V sieti moderných potravín KRAJ možno nájsť poctivé potraviny na každý deň, a to aj pre ľudí s rôznymi potravinovými intoleranciami a alergiami. Ide o výber toho najlepšieho, čo kraj ponúka.

Dobrá správa je, že mnohé z nich pochádzajú priamo z fariem, pekární, podnikov slovenských výrobcov, pestovateľov či chovateľov.

Poznáte lokálnych výrobcov?

Od roku 2018, keď KRAJ otvoril svoju prvú predajňu potravín, sa ich počet navýšil na 32, a to i vďaka širokému sortimentu pre všetkých zákazníkov bez rozdielu. Na pultoch možno nájsť výrobky od regionálnych dodávateľov zo Slovenska, zdravý sortiment (bio, raw, vegetariánske, vegánske či eko) vrátane výrobkov pre zákazníkov s potravinovou intoleranciou a alergiou, či špeciálnymi stravovacími požiadavkami (bez lepku, bez laktózy, bez cukru), ako aj bežné potraviny za primerané ceny.

Bezlepková strava

Našich dodávateľov potravín starostlivo vyberáme. Vážime si ich poctivé remeslo a veríme ich chutným produktom. Ponuku sortimentu tiež neustále rozširujeme, a aj preto práve teraz hľadáme podnikateľov, ktorí produkujú trvanlivé potraviny pre ľudí s potravinovými obmedzeniami a chceli by ich predávať v KRAJi,“ hovorí Peter Vanek, marketingový manažér TERNO real estate, s. r. o.

Preto sa KRAJ obracia s výzvou priamo na verejnosť. Ak ste výrobca, alebo poznáte producenta cestovín, cereálii, suchárov, čipsov a sladkostí pre ľudí s potravinovou intoleranciou, ozvite sa a predávajte vaše produkty u nás! Kontaktný formulár nájdete na tejto webovej stránke.

Aj vďaka vám môže byť KRAJ ešte krajším miestom.


Text a foto: KRAJ

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu