Zdravé leto v sandálkach PROTETIKA

15. mája 2023
Bežiace šťastné deti

Nová kolekcia Klasik a Barefoot je inšpirovaná vzácnymi spomienkami z detstva. Ku vode, či do záhrady – sandálky PROTETIKA sú tie pravé pre bezstarostné leto.

Konštrukčnou novinkou v letnej kolekcii PROTETIKA Kids je nežná dievčenská sandálka NOAH. Má praktický dizajn,  vhodný k rôznym typom oblečenia – hodí sa k dievčenským šatočkám, ale aj ku kraťasom a elastickým legínam. Sandálka má pevný opätok, ktorý drží chodidlo v správnom postavení a remienky na suchý zips v oblasti členku a priehlavku fixujú nôžku. Súčasťou stielky je jemná anatomická pelotka na podporu pozdĺžnej klenby chodidla.

PROTETIKA Kids NOAH
PROTETIKA Kids NOAH

Športové modely chlapčenských sandáliek MARTY green a dievčenských KETLIN bordo majú  rokmi overenú konštrukciu. Predný diel chráni prsty proti zakopnutiu a podošva je protišmyková. Zvršok je z kvalitnej usne a remienky s dvojitou reguláciou dokonale obopínajú detské chodidlo. Podšívka a stielka sú vyrobené z mäkkej kvalitnej usne, v ktorej sa detská nôžka nepotí.

Aj kolekcia PROTETIKA Barefoot má športový model, vhodný do prírody a na ľahkú turistiku. Sú to obľúbené sandálky KENDY v dievčenskej aj chlapčenskej verzii. Podošva je tiež protišmyková a vyšší strih zvršku s vystuženou pätou udrží chodidlo v správnom postavení.

PROTETIKA Kids MARTY denim, KETLIN bordo
PROTETIKA Kids MARTY denim, KETLIN bordo

PROTETIKA Barefoot s novými podošvami

Dievčenské sandálky TERY red a chlapčenské TERY navy majú novú barefootová podošvu. Jej konštrukcia je zúžená v pätovej časti a rozšírená v oblasti prstov, kde má špeciálny priestor na palec. Remienky s dvojitou reguláciou umožňujú prispôsobiť obuv rôznym tvarom detskej nohy. Podšívka a stielka sú vyrobené z prvotriednej najmäkšej usne, v ktorej sa detská nôžka cíti príjemne.

Model TERY red a TERY navy
Model TERY red a TERY navy

Preskúmajte celú letnú kolekciu PROTETIKA Kids a PROTETIKA Barefoot na ehope PROTETIKY!


Text a foto: PROTETIKA

1/1
Zavrieť reklamu