Charitatívny kalendár Slobody zvierat na rok 2024 je na svete!

19. októbra 2023
Sloboda zvierat - krst kalendára

Sloboda zvierat a osobnosti verejného života tento týždeň krstili kalendár, ktorého súčasťou sú tak, ako každý rok, známe tváre spolu so zachránenými psíkmi a mačičkami.

Autorkou fotografií je fotografka a influencerka Nina Skalíková. V kalendári nájdete stálice ako Eňu Vacvalovú, Juraja Baču či Viliama Rozborila, ale tiež jeho nových podporovateľov: Petra Bebjaka, Mateja Landla, Hanu Gregorovú či influencerku Patru Bene. Dlhoročnou ambasádorkou a podporovateľkou charitatívneho projektu, je Sandra Rozborilová. 

Kalendár pokrstili známe osobnosti granulami a je možné ho zakúpiť v e-shope na webstránke Slobody zvierat. Finančný výťažok z charitatívneho projektu putuje v plnej výške útulkáčom. Aktuálne sa ich nachádza v bratislavskom útulku viac ako 200. 

Ďalej Pavla Dugovičová, predsedníčka Slobody zvierat: „Teší ma, že v týchto náročných časoch, kedy útulok Slobody zvierat praská vo švíkoch kvôli vysokému počtu zvierat bez domova, sa nájdu ľudia, ktorí nám dodávajú nádej na krajšiu budúcnosť. Rovnako tak ju majú naše zvieratá, a tiež pes menom Hope nachádzajúci sa na titulnej strane kalendára. Hope sa dostal z najhoršieho. Síce prišiel o prednú labku, ktorá mu musela byť amputovaná kvôli záchrane života, ale dnes žije v skutočnom domove. Je milovaným členom rodiny.

Sloboda zvierat - krst kalendára
Sloboda zvierat - krst kalendára

Text a foto: Sloboda zvierat

1/1
Zavrieť reklamu