Kúpele Spa Aphrodite Rajecké Teplice: Doprajte si jarný relax

8. apríla 2022

Kúpele Spa Aphrodite Rajecké Teplice sú známe svojimi kúpeľmi, zameranými hlavne na liečbu pohybových, dýchacích, nervových chorôb a chorôb z povolania.

Okrem klasickej medicínsky ponímanej liečby majú v ponuke aj rôzne druhy wellness pobytov so zameraním na absolútny relax, oddych a prevenciu pred chorobami, a to v krásnom prostredí hotelových komplexov, určených aj pre náročnejších klientov.

Kvalitná starostlivosť

Ubytovanie tvorí 4-hviezdičkový štandard, ktorý poskytuje pohodlie a luxus, a kapacity sa rozšírili aj o samostatný 5-hviezdičkový komplex pre najnáročnejšiu klientelu. Interiér hotelového komplexu je zariadený v antickom štýle a zdobia ho mramor, ónyx a zlato.

Spa Aphrodite Rajecké Teplice.

Luxusné ubytovanie dokonale korešponduje s kvalitou liečebných procedúr a relaxačnými službami. Klientov láka vodný a saunový svet, Natural Spa, Spa Rehab Clinic, veľký výber masáží, wellness procedúry, manikúra aj pedikúra, fitnes a mnoho iného. Veľkým plusom je aj skrášľovacie štúdio Aphrodite Beauty, ktoré ocenia hlavne nežnejšie polovičky. „Dámy môžu zveriť starostlivosť o svoju pleť, postavu i telo našim odborníkom v modernom štúdiu Aphrodite Beauty, ktoré poskytuje svoje služby podľa najnovších svetových trendov,“ objasňuje viceprezident akciovej spoločnosti SLK Rajecké Teplice, Zdenko Miškolci.

Veľkým plusom Spa Aphrodite v Rajeckých Tepliciach je aj skrášľovacie štúdio Aphrodite Beauty.

Moderné Spa Rehab Clinic

Moderná komplexná kúpeľná starostlivosť u nás využíva okrem prírodných liečivých zdrojov najmä rehabilitáciu, ktorá je súborom metód aplikovaných na obnovu zdravia. Spa Rehab Clinic je špičkovo vybavené rehabilitačné centrum, v ktorom sa náš zdravotnícky odborný tím venuje diagnostike, prevencii a liečbe bolestivých stavov pohybového aparátu. Služby našej rehabilitačnej kliniky sú určené pre návštevníkov kúpeľov, ale i klientov zo širokej verejnosti, ktorí hľadajú komplexnú prevenciu, diagnostiku a terapiu pohybového systému.

Na základe vyšetrenia lekárom budete môcť využívať moderné a špičkové prístroje, ako sú Imoove, Record, segmentálny multifrekvenčný telesný analyzátor Tanita MC-780, ktorý vám zistí váš metabolický vek. Rovnako môžete využiť aj patentované zariadenia na rázovú vlnu, indukčnú a laserovú terapiu, lokálnu kryoterapiu, ale aj unikátnu terapeutickú procedúru vodná trakcia, pri ktorej primárne dochádza k relaxácii svalstva, zníženiu tlaku na kĺbové púzdra a medzistavcové platničky a to veľmi šetrným spôsobom, nakoľko telo je ponorené v termálnej liečivej vode.

Voda, čo vás lieči

Kúpele Aphrodite využívajú termálnu vodu, ktorej účinky sú známe už od 14. storočia. Liečivou termálnou vodou sú naplnené vnútorné i vonkajšie bazény. Veľmi vyhľadávanými sú aj pitné kúry, ktoré sú bezplatné a prístupné pre všetkých klientov. Ideálne zloženie vody pôsobí blahodárne na celý organizmus a právom si vyslúžilo pomenovanie elixír mladosti. „V celkovom ponímaní naša liečivá voda vytvára v organizme zásadité prostredie. Tým dochádza k účinnej detoxikácii a odkysleniu s následným spomalením starnutia tkanív,” upresňuje jej účinky viceprezident Zdenko Miškolci.

Zloženie termálnej vody v Rajeckých Tepliciach blahodárne pôsobí na celý organizmus a vyslúžilo si pomenovanie elixír mladosti.

Kúpele v Rajeckých Tepliciach spĺňajú predstavu o dokonalom pôžitku a relaxe zároveň, nehovoriac o priaznivom pôsobení termálnej liečivej vody na celý organizmus.

Viac informácií sa dozviete na webovej stránke Kúpeľov Spa Aphrodite Rajecké Teplice.

1/1
Zavrieť reklamu