Odvážne dobrodružstvo dosahujúce nové výšiny

4. decembra 2023
Montblanc pánska vôňa

Najnovší doplnok kolekcie Montblanc Explorer zachytáva ďalší aspekt objaviteľského ducha.

V mysli objaviteľa sa cesta nikdy nekončí. Sú predsa nové horizonty, ktoré možno spoznávať, nové hranice, ktoré sa dajú prekonať a nové výšky, ktoré je možné dosiahnuť. 

Kolekcia Montblanc Explorer vyjadruje neutíchajúcu chuť po dobrodružstve a výnimočných miestach, ktoré objavitelia túžia spoznať, ponúka hrdinom príležitosť znovu prekonať svoje limity. Presne tak ako objaviteľ odpovedá na volanie divočiny tým, že sa vydáva na nové dobrodružstvo, príbeh vôní Explorer pokračuje novou kapitolou Montblanc Explorer Platinum. Nový prídavok v kolekcii Montblanc Explorer zachytáva vzrušenie a krásu z cesty do vysokých nadmorských výšok prostredníctvom intenzívnej drevitej vône a výrazného dizajnu flakónu. Cesta na vrchol je náročná a nepredvídateľná, ale možno o to viac vzrušujúca a inšpiratívna. 

Montblanc pánska vôňa

Príbeh vzrušujúceho stretnutia muža a hôr, Montblanc Explorer Platinum má svoje korene priamo v základoch značky a jej spojení s horskými vrcholmi. Dom Montblanc, pomenovaný podľa najvyššieho vrchu Európy, pokračuje vo vytváraní produktov a doplnkov inšpirovaných majestátnou krásou hôr a ľadovcov, aby povzbudzovali svojich nositeľov k odvážnemu dosahovaniu nových výziev. 

Cesta do nových výšin v odvážnom voňavom dobrodružstve

Vôňa Platinum odhaľuje novú stránku kolekcie Montblanc Explorer s moderným poňatím drevín evokujúcich dobrodružný vzostup muža v horách. Voňavé dobrodružstvo vytvorili uznávaní parfuméri Bruno Jovanovic, Nathalie Lorson a Fabrice Pellegrin. Neochvejná sila skaly je vyjadrená zmesou noblesných drevín, oživenou dychom pulzujúceho cyprusu a chrumkavého vzdušného akordu, ktorý odráža odvážnu a rafinovanú mužnosť. 

Novú parfumovanú vodu otvára pulzujúce spojenie žiarivých tónov grapefruitu, lístkov fialky a esencie šalvie. Intenzitu tohto spojenia umocňujú vzdušné tóny doručujúce do vône krištáľovú sviežosť, ktorá evokuje sneh a ľad. Výrazné tóny cédrového dreva z Aljašky a akord elegantných ambrových tónov vytvára dojem štruktúry dreva, kým kombinácia machu s pižmovo-drevitým akordom vnáša do vône bohatstvo. 

Montblanc pánska vôňa

Flakón inšpirovaný objavovaním a vybavený pre dobrodružstvo

Značka Montblanc je synonymom objaviteľského ducha a v priebehu rokov vytvorila hodinky, ktoré sprevádzali tých najnebojácnejších dobrodruhov na ich výpravách. Hodinky Montblanc 1858 Geosphere s podpisom, venované horolezeckej výprave na sedem vrcholov sveta, ktorá je svätým grálom horolezeckých dobrodružstiev, sú inšpiráciou pre nový textúrovaný strieborný návlek flakónu, vzácneho a pútavého dizajnu pripomínajúceho náramok hodiniek.

Ochranný cestovný obal, ručne zdobený v Pelleterii Maison vo Florencii emblémom Montblanc vyrobeným v hamburskej fabrike značky, robí z vône vhodného spoločníka na cesty a dobrodružstvá, najmä vo veľkosti 30 ml, ktorý bude sprevádzať objaviteľa všade, kam sa vydá. Strieborný uzáver v tvare emblému Montblanc dodáva celkovému dizajnu mužnú eleganciu. Vonkajšie balenie v striebornej farbe dotvárajú rovné čierne línie okolo označenia vône. Dizajn zdôrazňuje veľkoleposť nového dobrodružstva objaviteľa Montblanc Explorer. 

Montblanc pánska vôňa

Dych vyrážajúce stretnutie s majestátnymi horami v novej kampani

Nový vizuál kampane od fotografa Mathieua Césara zachytáva pôsobivosť, ktorú vyvoláva sila prírody a krása zasnežených vrcholov vynímajúcich sa v slnečnom svetle pred objaviteľom. Kampaň, ktorá sa natáčala v talianskych Dolomitoch a čiastočne v Messnerovom múzeu, predstavuje objaviteľa, ktorého hlboko nadchla a inšpirovala horská krajina, ako aj vzrušujúca divočina, ktorá ju obklopuje. 

Na žiadnom inom mieste nie je stretnutie hory a človeka zobrazené tak ohromujúco ako v Messnerovom múzeu. Múzeum je venované tradičnému horolezectvu a ponúka jedinečné výhľady na impozantné horské steny Dolomitov a Álp. Je to miesto, kde sa stretáva futuristická architektúra Zahy Hadid s majestátnymi vrcholmi. V TV kampani k novej vôni sa Rein Langeveld, hrdina objaviteľ, riadi mantrou značky Montblanc. Fascinovaný čarom okolitých hôr, snaží sa ísť ďalej a vyššie.

Montblanc pánska vôňa

Novú pánsku vôňu Montblanc Explorer Platinum nájdete v predaji od septembra 2023.

Text a foto: Montblanc

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu