Tip na vianočný darček: Detský bicykel Academy & freestyle kolobežka

24. novembra 2023
detský bicykel origos academy melon

Predajňa Origos, nie je len tak obyčajným cykloobchodom, na ktorý ste zvyknutí. Je to nadupaný obchod s mega výberom bicyklov, elektrobicyklov, prilieb a príslušenstva od renomovaných svetových značiek.

Pre našich najmenších odporúčajú napríklad značky: ACADEMY, SUNN, S’COOL. 

Ak hľadáte ultraľahké, ergonomické no pritom štýlové a bezpečné bicykle, rada ACADEMY je pre vás ako stvorená. Ide o vysoko kvalitnú nemeckú značku, ktorú navrhli v spolupráci s expertmi na ortopédiu, osteopatiu a športovú medicínu, preto spĺňa všetky ergonomické požiadavky. 

Pre tieto detské bicykle je štandardom ich extra nízka váha, čo má vplyv na jednoduchosť bicyklovania, stabilitu, ale aj na celkové nadšenie z jazdy. Váha bicyklov je pri všetkých modeloch o 40 % nižšia, ako je štandardná váha detí, pre ktoré je daný model určený. Ľahký detský bicykel ocenia nielen deti, ale aj rodičia. Napríklad pri jeho nosení, ale aj pri menších prevýšeniach, ktoré deti hravo zvládnu aj bez pomoci s roztláčaním.

Značka S’COOL ponúka široký sortiment od odrážadiel až po detské elektrobicykle. Tieto bicykle spĺňajú najvyššie štandardy bezpečnosti a odolnosti. Sú precízne vyrobené s dôrazom na ergonómiu a stabilitu.
A pre malých dobrodruhov je tu značka SUNN, ktorá sa špecializuje na horské bicykle.

A nezabudnite na MELON prilbu! V Origos nájdete široký výber moderných a spoľahlivých prilieb, ktoré ochránia vaše deti pri každom dobrodružstve.

Nech už sa rozhodnete pre akúkoľvek značku a typ bicykla, s nákupom v ORIGOS nikdy nešľapnete vedľa. 

TIP REDAKCIE: A čo tak vyskúšať freestyle kolobežku SCOOL? Je určená pre adrenalínových nadšencov a k dispozícii je v rôznych farebných kombináciách. Trénovanie trikov a náročných skokov nikdy nebolo jednoduchšie!

Viac informácií sa dozviete na origos.eu.


Text a foto: origos.eu.

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu