Ako si vybrať cyklosedačku?

3. mája 2023
Cyklosedačka Urban Iki, Origos

Užívate si chvíle voľna na bicykli spolu s vaším drobcom? Áno, samozrejme, dá sa to! S kvalitnou cyklosedačkou mu navyše poskytnete dokonalý pocit bezpečia.

Dnes si môžete vybrať z pomerne širokej ponuky rôznych modelov, ale jedna značka medzi nimi vyniká, a to Urban Iki. Spája totiž dva pohľady na svet cyklistiky: japonskú precíznosť a kvalitu s holandskou kreativitou.

Urban Iki kombinuje nadčasový holandský dizajn, nekonvenčný, kreatívny, minimalistický a trochu aj odvážny, s japonským dôrazom na špičkové vyhotovenie a bezproblémovú funkčnosť. A výsledok? Detské cyklosedačky pýšiace sa hneď piatimi medzinárodnými oceneniami v rámci inovácie, dizajnu a kvality, čo z nich robí absolútnu, bezkonkurenčnú špičku.

Vyberajte podľa hmotnosti aj veku

Pri výbere cyklosedačky sú najdôležitejšie kritériá hmotnosť a vek. Najmenším deťom od 9 mesiacov sú určené sedačky s nosnosťou do 15 až 22 kilogramov. Tieto modely kladú dôraz na bezpečnosť, preto majú vo výbave päťbodový bezpečnostný pás.

Urban Iki si na bezpečnosti dáva špeciálne záležať, a tak cyklosedačku vybavil aj úchytkami nôh. Pre deti nad 3 roky sú určené cyklosedačky s nosnosťou do 36 kilogramov.

Cyklosedačka Urban Iki, Origos

3 TOP sedačky Urban Iki

Kvalitnú cyklosedačku spoznáte podľa dizajnu, dôrazu na pohodlie dieťaťa, bezpečnostných detailov a, samozrejme, aj podľa flexibilnej a jednoduchej inštalácie.

1. Predná s adaptérom

Predná sedačka Urban Iki je ideálna pre začínajúcich cyklodobrodruhov. Jej pohodlie si môže užívať dieťa od 9 mesiacov a k výhodám patria ľahká montáž a uchytenie na každý druh bicykla (na horský pomocou MTB adaptéra).

2. Zadná s adaptérom na nosič

Vďaka univerzálnemu uchyteniu je táto zadná sedačka vhodná na všetky druhy bicyklov vrátane elektrických. Voziť v nej môžete deti od 9 mesiacov do 6 rokov a s hmotnosťou do 22 kg. Vybavená môže byť vodovzdorným vankúšom.

3. Zadné sedadlo junior s adaptérom na nosič aj bez neho

Pre deti vo veku od 5 do 10 rokov je v ponuke skvelé zadné sedadlo s nenáročnou montážou. Môže byť s adaptérom na nosič, má nosnosť do 35 kg, bedrový pás a protišmykové opierky nôh.

Viac sa dozviete na www.origos.eu.


Text a foto: Origos

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu