V Bratislave otvorili najväčšiu predajňu pre lyžiarov a bikerov 

10. decembra 2023
Najšport nová predajňa

Na čo všetko sa môžete tešiť, nám priblížil Patrik Kedžuch, majiteľ novej predajne Najšport a Trek Flagship Store, ktorá sa zameriava hlavne na špičkovú lyžiarsku a cyklistickú výbavu.   

Prečo ste presťahovali predajňu Najšport a Trek Flagship Store do nových priestorov? 

Chceli sme zriadiť najväčší obchod so zameraním na lyže, bežky, snoubordy, skialpy, športové oblečenie, obuv, bicykle a elektrobicykle. Podarilo sa nám to na novej adrese v obchodnom centre Tehelko (Národný futbalový štadión) na Bajkalskej 2/B v Bratislave. Máme nové priestory, ktoré majú pôsobivú rozlohu 2 000 m2.  

Najšport sme ale mohli poznať aj pod inými názvami, nie je to tak?  

Najšport od svojho vzniku v roku 2013 prešiel niekoľkými fázami zmien. Niektorí nás mohli poznať ešte z čias, keď sme boli Najlyže alebo Najbike. Z malej rodinnej firmy sme sa rozrástli o nové predajne v Bratislave, Trenčíne a na Kubínskej.  

Bratislavská predajňa nie je jediná tohtoročná novinka?   

Tento rok sme otvorili aj špecializovanú predajňu Trek Flagship Store, ktorá je zameraná výhradne na produkty značky Trek a poskytovanie špičkových služieb – servis, požičovňa, bazár, testovacie centrum a Trek Project One. Tu si môžete navrhnúť a personalizovať svoj nový bicykel. Novinkou od jari 2024 je možnosť bikefittingu – guru fit systém, čo je najpokročilejšia metóda nastavenia bicykla a polohy jazdca. 

Najšport nová predajňa

Z pôvodne jednej predajne na Galvaniho ulici vznikli tri samostatné prevádzky v priestoroch Národného futbalového štadióna?  

V podstate áno. Veľké nové priestory nám umožnili rozložiť potrebné produkty po celej predajni tak, aby to dávalo význam aj z hľadiska sezónnosti. V predajni nájdete súčasne zimné aj letné produkty, pričom nezáleží na tom, aká je práve sezóna. Doteraz bol sortiment rozdelený a predajňa sa upravovala. Vďaka projektu Trek Flagship Store sme pre prémiové produkty značky Trek a Bontrager vyčlenili samostatnú predajňu, čím sa rozhodne skvalitnili naše služby. 

Ako vznikol nápad vytvoriť samostatný Trek Flagship Store? 

Chceli sme ponúknuť jedinečný zážitok z nakupovania a prístup k prémiovým bicyklom a elektrobicyklom značky Trek, ako aj ďalších cyklodoplnkov a komponentov. Trek Flagship Store spolu s letnou predajňou Najšport tvoria jednu z najväčších cyklistických predajní v Bratislave a širšom okolí. Hlavná vízia bola nájsť na jednom mieste všetky produkty a služby, ktoré nároční fanúšikovia cyklistiky potrebujú. Ku kľúčovým prioritám patria maximálny komfort a špičková úroveň služieb na jednom mieste, čo zahŕňa prostredie predajne, podzemné parkovanie v garáži, ale aj priamo pred predajňou, kde sú možné naloženie a zloženie bicyklov zo strešných cyklonosičov, ďalej profesionálne športové poradenstvo, nadštandardné vybavenie predajne, odborný servis, požičovňu a testovacie centrum. 

Znamená to, že s ostatnými cyklistickými značkami už nebudete ďalej spolupracovať? 

Naopak, tieto spolupráce plánujeme prehlbovať a ďalej rozširovať. Aj naďalej u nás nájdete svoje obľúbené značky bicyklov, elektrobicyklov, cyklistického oblečenia, obuvi, komponentov a cyklodoplnkov. Všetky cyklistické značky okrem Treku a Bontragera si môžete vybrať v hlavnej predajni Najšport na Bajkalskej ulici, ktorá sa nachádza v tej istej budove hneď oproti Trek Flagship Store, čo je naozaj len zopár krokov. Nájdete tam bicykle a elektrobicykle značiek Giant, Liv, Ghost, Kellys, Lapierre, Mondraker, Crussis, CTM, Woom a mnohých iných. 

Najšport nová predajňa

Aké špecifické služby ponúkate v špecializovanej predajni Trek?  

Pod jednou strechou tam nájdete odborný servis, požičovňu bicyklov a e-bikov, bazár a testovacie centrum nových modelov. Okrem toho ponúkame profesionálny bikefitting – guru bikefitting, pojazdný servis na bicykle a elektrobicykle s odvozom a dovozom priamo k zákazníkovi, samozrejmosťou je servis už do 24 hodín. Zaujímavý je náš Trek Project One, ktorý umožňuje poskladať bicykel alebo e-bike podľa špecifických požiadaviek klienta. So všetkým vám pomôžu naši skúsení predajcovia a servisní technici. V Bratislave a okolí je to jediná predajňa značky Trek takýchto rozmerov. 

Čo považujete za svoju najväčšiu konkurenčnú výhodu oproti iným športovým prevádzkam v Bratislave? 

Veľké priestory, skvelú dostupnosť, odborné športové poradenstvo, špičkový servis, luxusné športové značky od prémiových výrobcov, ktoré v bežných obchodoch nenájdete. Skrátka, pod jednou strechou kvalitné produkty a jedinečné služby. Samozrejmosťou je možnosť otestovať bicykel alebo elektrobicykel pred predajňou alebo priamo v teréne s naším predajcom. 


Text a foto: Matúš Bušík 

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu