Vyrazte do divočiny 

18. júna 2024
Stan na ťažné zariadenie Thule Outset

Zbaľte spacáky, desiatu a vyrazte na dovolenku pod stan. Bez veľkého plánovania, bookovania a nekonečných transferov.  

Spomeniete si ešte, ako na to? Strašidelné historky, opekačky, sem-tam nejaký ten mravec. A čas na načúvanie prírode a jeden druhému. Za dobrodružstvom a nezabudnuteľnou dovolenkou naozaj nie je potrebné jazdiť cez pol sveta. 

Keď sa povie dobrodružstvo 

Je pravda, že pre každého znamená dobrodružstvo niečo iné. Niekto sa najlepšie cíti s minimálnou výbavou a najradšej zaspáva s pohľadom na nekonečnú nočnú oblohu. Pre cestovanie bez nutnosti neustále sledovať aktuálnu predpoveď počasia je dobré mať so sebou spoľahlivé zázemie. Či už je to klasický stan, strešný stan, ktorý preveziete a rozložíte priamo na streche vášho auta, alebo stan na ťažné zariadenie. Ten v sebe kombinuje pohodlie strešného stanu a ľahký prístup pre všetkých. 

Tak trochu iný stan 

Stan na ťažné zariadenie Thule Outset predstavuje nový a pritom veľmi dôverný spôsob poznávania prírody. Outdoorový dizajn je neoddeliteľne spätý s prírodou. Využíva jej silu, odoláva jej rozmarom a vyzdvihuje jej krásu. Vnútri stanu nájdete pohodlné útočisko s mäkkým matracom, ktoré bezpečne odolá nepriaznivým vplyvom počasia i vyčíňaniu detí.  

Výlety bez veľkého plánovania 

Stan si môžete sami ľahko pripojiť za auto a v okamihu vyraziť na cestu. Montáž stanu na ťažné zariadenie je jednoduchá a stačí na ňu iba jedna osoba. Jednoducho privezte stan k vozidlu, pripojte ho k ťažnému zariadeniu, zaistite pákou a stan zaklapnite na miesto. Len čo dorazíte do cieľa, postavenie stanu zaberie len pár minút. Ak sa rozhodnete vydať na rýchly výlet autom, jednoducho stan od vozidla odpojte. 

Stan na ťažné zariadenie Thule Outset

V bezpečí za všetkých okolností 

Pre Thule nie je dizajn iba estetika, ale predovšetkým vytváranie praktických, odolných a spoľahlivých produktov. Stan bol podrobený prísnemu testovaniu v špičkovom testovacom zariadení Thule Test Center™ vrátane testov vykonávaných v daždi alebo vo veterných komorách a prešiel aj mestskými nárazovými testami, aby bola zaistená bezpečnosť počas jazdy. 

Prístupný pre všetkých 

Thule Outset sa rozkladá na vyvýšenú konštrukciu, ktorá poskytuje skvelé útočisko na kempovanie bez nepríjemností v podobe blata, hmyzu alebo nerovného terénu. Podlážka stanu je vo výške porovnateľnej s bežnou výškou postele. To uľahčuje vstávanie a vystupovanie a stan je tak ľahko prístupný pre každého. 

Spoľahlivých pomocníkov pre vaše malé aj veľké outdoorové dobrodružstvá nájdete na thule.com


Text: RELAX
Foto: Thule

1/1
Zavrieť reklamu