Ponožky vyrobené z mongolskej vlny – vzácne spojenie pohodlia, kvality a elegancie

19. decembra 2023
Ťava dvojhrbá

Belkyrs® sa zaoberá predajom exkluzívnych a jedinečných kúskov z Mongolska.

Z hľadiska polohy je Mongolsko jedno z najnehostinnejších miest na Zemi. Väčšina krajiny je extrémne horúca v lete a studená v zime. V lete sú teploty najvyššie, dosahujú 20 až 25 °C. V noci klesajú na -30 °C, v chladných oblastiach nie je zriedkavých ani -40 °C.

V ponuke nájdete produkty vyrábané z materiálov ako srsť z mongolských oviec – ťavia i jačia srsť– 100 % kašmír. Všetky tieto materiály sú veľmi kvalitné a ponúkajú veľmi veľa výhod. Farby našich výrobkov sú v prírodných tónoch, keďže všetko je vyrobené v 100 % prírodnej kvalite.

Ponožky sú ručne vyrábané zo srsti kašmírskych kôz a oviec, srsti ťavy dvojhrbej a jaka. Srsť sa ručne vyčesáva zo zvierat priamo u chovateľov, ktorí ju následne spracovávajú a predávajú na výrobu vlny.

Ponožky vyrobené z mongolskej vlny sú vhodné na rôzne sezóny. Sú to ponožky, ktoré sú teplé v zimných mesiacoch a chladné v lete, a pritom sú mäkké, pohodlné a odolné. Ponožky nielen udržujú vaše nohy teple, ale tiež pridávajú šmrnc vášmu outfitu. Sú ideálne pre chladnejšie dni, kedy chcete ponožky, ktoré splnia funkciu, ale zároveň budú vyzerať elegantne.

Sú tiež skvelým darčekom pre milovníkov kvality a luxusu.

Ponožky sú u ľudí veľmi obľúbené a na niektoré sú ochotní počkať aj rok od objednania. Prečítajte si 10 výhod nosenia našich ponožiek na našom eshope www.belkyrs.sk. V januári a vo februári nás nájdete v nákupnom centre Aupark Bratislava v stánku LOVEBRANDS. Vzorková predajňa: Odborárska 1, Bratislava.

Jak

Materiály

1. Kašmír

Kašmír je jeden z najluxusnejších materiálov, ktorý môže byť použitý na výrobu ponožiek. Je známy pre svoju neuveriteľnú mäkkosť a nádhernú textúru. Kašmírové ponožky sú ľahké, ale zároveň veľmi teplé, čo je ideálna kombinácia na každodenné nosenie. Navyše sú veľmi odolné a dlho vydržia.

2. Jak

Ako materiál na ponožky poskytuje mäkkosť a neskutočnú hladkosť na dotyk. Je známy pre svoju schopnosť udržať teplotu, čo znamená, že vaše nohy budú udržiavané v optimálnom teple bez toho, aby sa prehrievali. To je obzvlášť výhodné v chladných zimných mesiacoch, kedy chcete, aby vaše nohy zostali teplé a v pohodlí.

3. Ťava dvojhrbá

Ťavia vlna je tradičný materiál v Mongolsku, ktorý je získavaný z jemnej srsti tiav žijúcich v divokej mongolskej stepi. Tieto vlákna sú mimoriadne jemné a pevné, čo zaisťuje vysokú kvalitu a trvanlivosť. Ponožky z mongolských tiav sú známe pre svoju schopnosť udržať teplotu – sú teplé v zime a chladné v lete. To znamená, že vaše nohy budú vždy v pohodlí bez ohľadu na sezónu.

4. Mongolská srsť

Vlna z mongolskej ovce je tradičný materiál, ktorý je známy pre svoju schopnosť udržať teplo. Je mimoriadne teplá, mäkká a pohodlná na nosenie. Je tiež schopná absorbovať vlhkosť, čo znamená, že vaše nohy zostanú suché a v pohodlí aj pri náročných aktivitách.

Ponožky z jačej vlny, Belkyrs

Viac sa dozviete na webovej stránke www.belkyrs.sk.


Text: RELAX
Foto: Belkyrs

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu