Rio Mare: Tri lahodné varianty tuniaka Tonno Per Pasta pre každú príležitosť

27. novembra 2023
Tuniak

Pre milovníkov vynikajúceho tuniaka je značka Rio Mare synonymom kvality a výrazného chuťového zážitku. S novými variantmi Tonno Per Pasta prináša Rio Mare nielen zaručenú kvalitu, ale aj možnosť vytvoriť si dokonalé talianske pokrmy na každú príležitosť.

Pripravte sa na gastronomickú jazdu, ktorú ponúkajú tri lahodné varianty tuniakových omáčok na cestoviny, z ktorých každá zaujme jedinečným spojením chutí.

Puttanesca: Symbolom talianskej kuchyne

Rio Mare Puttanesca

Jednou z neodolateľných variant tuniakovej omáčky Tonno Per Pasta od Rio Mare je Puttanesca. Táto ikonická talianska omáčka je známa svojou silnou chuťou a vôňou, ktorá vás zavedie priamo na pobrežie Stredozemného mora. Kombinácia výborného tuniaka Rio Mare s paradajkami, čiernymi olivami, kaparami a extra panenským olivovým olejom vytvára nezabudnuteľný gastronomický zážitok. Puttanesca je ideálna pre tých, ktorí si radi pochutnajú na autentických talianskych príchutiach.


Tuniaková Omáčka Arrabbiata: Pikantéria, ktorá oživí chuťové bunky

Rio Mare Arrabbiata

Pre fanúšikov pikantného jedla je tu druhý lahodný variant: Tuniakova omáčka Arrabbiata. Táto omáčka dodáva tradičným talianskym pokrmom nový rozmer vďaka čerstvým cherry paradajkám a pikantnému nádychu. Spojenie tuniaka Rio Mare s pikantnou omáčkou zaručuje výnimočnú chuťovú explóziu, ktorá oživí vaše chuťové bunky.


Chilli-cesnakový variant: Oslnivý zážitok pre milovníkov korenia

Rio Mare Cesnak a Chilli

Posledná, avšak nie menej dôležitá varianta je tuniaková omáčka s chilli a cesnakom. Táto omáčka je presne tým, čo hľadáte, ak máte radi pikantné a intenzívne chute. Obohatená extra panenským olivovým olejom dodáva vašim pokrmom dokonalú štruktúru a výrazný zážitok, najintenzívnejšie vychutnáte sa špagetami!


S novými variantmi omáčok Tonno Per Pasta od Rio Mare máte možnosť vytvoriť si autentické talianske pokrmy s výnimočnými chuťami. Puttanesca, Arrabbiata a Chilli-cesnakový variant ponúkajú širokú škálu možností, ktoré uspokoja ako milovníkov tradičných príchutí, tak aj tých, ktorí túžia po jednoduchom a rýchlom gastronomickom dobrodružstve.

Viac sa dozviete na riomare.sk.


Text a foto: Rio Mare

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu