Aj pre toto je Zem Zázračná planéta!

19. októbra 2023
Zázračná planéta titulka

S nástupom chladnejšieho počasia sa aj imunita človeka dostáva pod tlak – musí zvládať neustále zmeny počasia, je jednoduché sa „nesprávne“ obliecť a ani sa nenazdáme, už popíjame čaj zabalení do najteplejšej deky v dome.

Nemusí to však byť len takto. O tom, ako funguje imunitný systém a či sa dá „vytrénovať“, si prečítate v najnovšom čísle Zázračnej planéty. Ale nielen to! Zistíte, aké sú príznaky toho, že sa u vás môžu vyskytovať potkany, ktoré nešťastie definitívne zmenilo Európu a aj to, či existoval Trójsky kôň.

Zázračná planéta

Plastické operácie – záchrana či luxus?

Plastické operácie nie sú len pre ľudí, ktorí sú nespokojní so svojím výzorom. Ako v rozhovore priznáva plastický chirurg, takéto zákroky dokážu zachrániť zdravie, kariéru a psychiku mnohým pacientom.

Zázračná planéta

Veľký súboj: Mačka alebo pes?

Túto odvekú šarvátku zrejme nikto nevyhrá. Pozreli sme sa preto na to, ako sa títo dvaja najobľúbenejší miláčikovia od seba odlišujú a čo majú spoločné.

Zázračná planéta

Vikingovia vedeli, čo robia

Poznáme ich ako zúrivých dobyvateľov – boli však aj schopní obchodníci, poľnohospodári a na rozdiel od iných obyvateľov starej Európy sa precízne starali o svoju hygienu. Vikingovia sa predrali ďalej, ako ktokoľvek iný a zaslúžene – boli rýchli, smrtiaci a inteligentní.

Zázračná planéta

Zázračná planéta je ako stvorená na idylické jesenné čítanie. Nečakajte na ňu v zime pred stánkom, predplaťte si ju a príde vám priamo do poštovej schránky. Predplatiť si ju môžete na tomto linku – a k predplatnému získate aj skvelé darčeky.

1/1
Vaše reakcie
Zavrieť reklamu