Zmenáreň: ako sa dobre nielen cítiť, ale aj vyzerať

2. júla 2012
Zmenáreň. Foto: Tina Turnerová

Ak ste si prečítali našich 21 tipov na to, ako dostať svoje telo do formy, budete sa určite výborne cítiť a lepšie vyzerať. Keď vám k tomu pridáme navyše malú ukážku toho, ako sa dá posunúť ešte ďalej, budete mať o dôvod viac na úsmev a pochopíte, že v každej z nás sa skrýva dosiaľ neobjavený potenciál.

Nielenže sa nemáte chuť každý deň upravovať tip top do práce, ale vidíte samu seba úplne inak. Nie je preto na škodu nechať si raz za čas od niekoho poradiť, prípadne sa nechať nafotiť vo fotoateliéri. Budete milo prekvapená.

Ria

Ria začína svoj pracovný deň veľmi skoro, preto ju ani len nenapadne dávať si na seba každý deň natáčky a neviem aký make-up hneď zrána. Stihne sa obliecť a ísť. Preto jej dobre padlo, keď sme skúsili malé zmeny.

Ria chodí bežne do práce prirodzene nalíčená so zopnutými vlasmi. Na fotenie sme sa rozhodli vlasy rozpustiť a mierne zvýrazniť vizáž. Vo vylepšenej vizáži ju nespoznali ani len najbližšie kamarátky. Musíte uznať, že Rii to na fotografii pristane a už teraz si môže pripravovať tenisovú raketu na odbíjanie nápadníkov.

Make-up

Ria má veľmi pekné súmerné črty tváre, výrazné oči a peknú pleť. Na tomto základe sa dá dobre stavať. Keďže je blondína, nepotrebuje príliš výrazné líčenie, stačí len jemný make-up. Oči sme zvýraznili tmavým tieňom, aby sme dosiahli kontrast s farbou očí. Mihalnice najlepšie vyniknú nalíčené so zahusťujúcou špirálou. Aplikovali sme ju na spodné aj horné riasy. Obočie sme mierne dotvarovali ceruzkou vo farbe rovnakého odtieňa. Pleť sme krásne zjednotili podkladovým make-upom, korektorom a na záver sypkým púdrom.

Na pery sme naniesli jemne ružový lesk s farbou. No a s takýmto krásnym make-upom môže ísť Ria nielen do práce, ale aj na drink po pracovnom čase.

Dermacol
Dermacol

Vlasy

Slečna Ria má krásne prirodzené blond vlasy so zaujímavo riešeným strihom, ktorý jej aj štýlovo pristane. Takýto strih si však vyžaduje každodennú starostlivosť – či už fúkaním alebo vyrovnávaním vlasov. Keďže na to nie je čas, vlasy končia často zopnuté v chvoste. Čo je škoda, ako môžete vidieť na výslednej fotografii.

Oblečenie a farby

Ria je výrazný typ ženy, ktorú iste neprehliadnete, keď vstúpite do miestnosti. Netreba sa preto báť výrazných farieb. Výhodou však je, že ani v čiernej či hnedej nebude vyzerať fádne. Hodí sa jej teda celá škála farieb. Vyhla by som sa však tmavozelenej a tmavofialovej. Tieto farby by Rii zbytočne pridávali na veku. V blúzke bledej farby s výraznými farebnými kvetmi vyzerá Ria sviežo ako letné ovocie, preto by sa mala podobného štýlu držať.

Pred úpravou. Foto: Tina Turnerová
Pred úpravou. Foto: Tina Turnerová

Text a foto: Tina Turnerová
Vizáž a vlasy: Katarína Lengyelová

1/1
Zavrieť reklamu