Lyžiarske stredisko Ski Bachledova

Foto: SKI Bachledova

Lyžiarske stredisko Ski Bachledova***** sa rozprestiera na južnom a severnom svahu Spišskej Magury s nádhernou panorámou Belianskych Tatier. Ski Bachledova ponúka fantastickú rodinnú lyžovačku s celosezónnou garanciou snehu.

Umelo zasnežovaných je až 8 km zjazdoviek. Samozrejmosťou sú doplnkové služby – lyžiarska škola, ski servis, požičovňa lyžiarskeho výstroja, bezplatné parkovanie a ski bus zdarma.

Trate a vleky

V Bachledovej sú k dispozícii 4-sedačka Jezersko, 3-sedačka Bachledova dolina, 5 vlekov, 10 zjazdoviek s dĺžkou 9 km so všetkými druhmi obťažnosti, ktoré sú pravidelne upravované, a 26 km bežeckých tratí. Prepravná kapacita strediska je 6 410 osôb/hod. Ski Bachledova ponúka taktiež večerné lyžovanie v čase od 17 do 21 hod., ktoré je v cene celodenného lístka.

Ubytovanie a strava

Ubytovacie kapacity disponujú 3 000 lôžkami, pri nástupnej stanici 3-sedačky je situovaný hotel Bachledka, priamo v Bachledovej doline penzión a niekoľko chát a privátov, ďalšie ubytovacie kapacity sú v obci Ždiar, odkiaľ do strediska premáva kyvadlová doprava. Občerstvenie v stredisku zabezpečujú samoobslužná reštaurácia v hoteli, bufet Klingáč a ďalšie bufety pri výstupnej stanici 3-sedačky a 4-sedačky.

Foto: SKI Bachledova
Foto: SKI Bachledova

Čo musíte využiť?

„Extra ponuka“

SKI BACHLEDOVA myslí na každého

Inde nenájdete:

Nádherný výhľad na panorámu Belianskych Tatier a pieninské Tri koruny zažijete z vyhliadkovej veže.

Aktivity pre deti:

Pre najmenších návštevníkov je v stredisku pripravený detský areál SUNKID a detská škôlka.

V areáli SUNKID sa nachádzajú posuvný pás a kolotoč, ktorý je výborným pomocníkom pri výučbe lyžovania detí. Výučbu zabezpečujú lyžiarski inštruktori s niekoľkoročnou praxou. Ďalší detský areál nájdete pri výstupnej stanici 3-sedačky, kde sa nachádzajú tubingová dráha, dopravníkový pás, bobová dráha a snowrafting, ktoré sú zárukou vynikajúcich adrenalínových zážitkov. Stredisko pripravilo opäť niečo navyše – náučný chodník pre celú rodinu.

Ušetrite:

Deti do 5 rokov u nás lyžujú zdarma, pre deti od 5 do 12 rokov máme výhodné ceny ski pasov. Zľavy na ski pasy môžete taktiež získať pri ich kúpe v predpredaji alebo pri pobytoch na 3 a viac nocí v obciach Ždiar, Jezersko a okolí.

Aktivity pre deti. Foto: SKI Bachledova
Aktivity pre deti. Foto: SKI Bachledova

Čo ešte môžete zažiť v Bachledovej a okolí?

Denné a nočné jazdy na konských záprahoch so saňami, zbojnícky prepad, goralský večer. Oddýchnuť si po lyžovaní môžete vo wellnesse hotela priamo v stredisku alebo vyskúšať medvedí kúpeľ.

Pripravované akcie:

Stredisko pripravuje pre nadchádzajúcu zimnú sezónu niekoľko akcií pre deti aj dospelých, napríklad zjazd na bicykloch a snowscotooch, testovanie lyží a snowboardow, akcie pre deti počas jarných prázdnin.

Kontaktné údaje:

Ski Bachledova
Infocentrum
Telefón: +421 911 977 487, +421 5 2449 8101
e-mail: info@skibachledova.sk
www.skibachledova.sk

Text: Redakcia
Foto: Ski Bachledova

1/1
Zavrieť reklamu