Lyžiarske stredisko Winter Park Martinky

Foto: Winter Park Martinky

Nachádza sa na Martinských holiach v Malej Fatre priamo nad mestom Martin. Okrem lyžovania sa návštevníci môžu venovať výletom po okolitých kopcoch na snežniciach, alebo adrenalínovému snowkitingu so skúseným inštruktorom.

Stredisko

V lyžiarskom stredisku sa nachádza aj snowboard & free style park s viac ako 12timi prekážkami. Nájdete tu bezplatné parkovanie a internet, lyžiarsku školu a škôlku, požičovňu, ski servis aj detský vlek.

Trate a vleky

12 zjazdoviek v dĺžke viac ako 9 km, z toho 3km červených a 6 km modrých,  sú dostatočne široké a dlhé, takže umožnia príjemnú lyžovačku bez zbytočného obmedzovania sa. Okrem modernej 6-sedačkovej lanovky je lyžiarom k dispozícii 5 vlekov.

Ubytovanie a strava

Ak ste ubytovaní v apartmánovom dome Nová Ponorka môžete skočiť od rannej kávy rovno na lyže – cena ubytovania je od 80 – 110 € / apartmán  pre 4 osoby.

Na terase reštaurácie Novej Ponorky, alebo bufetu Panoráma pri hornej stanici lanovky, si oddýchnete a načerpáte energiu z nádherného výhľadu do Turčianskej doliny a okolité pohoria. Okrem tohto zariadenia je na zjazdovkách niekoľko bufetov a après-ski barov.Winter Park Martinky ponúka aj pobytové balíky za zvýhodnenú cenu ubytovania a ski pasov.

Tip redakcie:

Oddych, zábava aj kultúra

Snowkiting. Foto: Winter Park Martinky
Snowkiting. Foto: Winter Park Martinky

Aktivity

  • Kiteseason: prevedie vás lekciami Snowkitingu bezpečne a profesionálne pod dohľadom inštruktora s dlhoročnými skúsenosťami. Nenechajte sa ovládnuť kiteom, poďte ovládnuť vy jeho!
  • Po preukázaní sa aktuálnym ski pasom z Winter Parku Martinky navštívite aquapark v Turčianskych Tepliciach s 20% zľavou na vstup.
  • Múzeum slovenskej dediny v Martine, skanzen s expozíciou ľudovej architektúry je otvorené aj počas zimných mesiacov.

www.martinky.com
info@martinky.com

Text: Redakcia
Foto: Winter Park Martinky

1/1
Zavrieť reklamu