Nemáte čas na varenie? Zachráni vás kuchynský robot

1. marca 2023
Rodina v kuchyni, ktorá varí.

Aj tie najzložitejšie recepty sa dajú stihnúť za polovicu času, keď viete, ako na to. Šikovný kuchynský robot vám ušetrí námahu aj priestor, ktorého v kuchyni nikdy nie je nazvyš. Drahocenný čas budete môcť využiť na premýšľanie o ďalšej pekárskej výzve.

Šikovný do ruky

Ručný šľahač Bosch MFQ49700

S ručným šľahačom s najvýkonnejším motorom od Bosch zvládnete šľahanie aj hnetenie nepoddajného kysnutého cesta v expresne rýchlom čase. Je tichý, perfektne sedí v ruke pravákom i ľavákom a vďaka práci, ktorú odvedú metličky s malými guľôčkami, budú vaše cestá a krémy ešte nadýchanejšie.

A najlepšie na tom všetkom je, že ho zmeníte na ponorný mixér skôr, než poviete vanilkový venček! Úprava 2 v 1 je ideálna pre gazdinky, ktoré v kuchyni šetria miestom.

Cena: 115 €

Ručný šľahač Bosch MFQ49700

Jeden za všetkých

Kuchynský robot Bosch MUMS2TW00

Je malý, ale šikovný! Kompaktný robot si nájde svoje miesto aj v menšej domácnosti, pretože na linke nezaberie veľa miesta. Je skladný a navyše veľmi ľahký. Super vychytávka je priehradka na navíjanie kábla. Jednoducho ho zastrčíte a šnúra vám už nebude zavadzať. Misa má špeciálne tvarované dno, aby sa všetky suroviny dôkladne premiešali.

Originálne 3D planetárne miešanie surovín kopíruje pohyb ruky pri hnetení cesta, aby boli kysnuté koláče ako od babičky!

Cena: 185 €

Kuchynský robot Bosch MUMS2TW00

Vyššia trieda

Kuchynský robot Bosch OptiMUM MUM9BX5S61

Perfektne vybavený kuchynský robot vás privíta v 21. storočí! Pomocou časovača môžete nastaviť presný čas spracovania ingrediencií a zatiaľ sa venovať príprave iných vecí. Alebo to úplne necháte naňho? Inteligentný automatický program sám vie, kedy je kysnuté cesto správne vymiešané, alebo kedy sú vaječné bielky tuhé.

Počítajte aj s 3D planetárnym miešaním, ktoré s rovnakou ľahkosťou ušľahá veľmi malé množstvo surovín, ako sa vyrovná s väčšími množstvami. No a načo rozkladať a špiniť ďalšieho pomocníka, keď si vďaka integrovanej váhe odvážite ingrediencie priamo v mise?

Cena: 1 199 €

Kuchynský robot Bosch OptiMUM MUM9BX5S61

Text: RELAX
Foto: Bosch

1/1
Zavrieť reklamu