Prvá tohtoročná Zázračná planéta je v predaji!

12. februára 2023
Zázračná planéta 1/2023

Ak milujete kvízy a testy, najnovšie vydanie Zázračnej planéty je určené práve pre vás! Pripravili sme si pre vás množstvo malých i väčších kvízov.

V nich napríklad zistíte, kto z vašej rodiny či spomedzi priateľov je najinteligentnejší. A hneď potom sa môžete vrhnúť na množstvo zaujímavých článkov, ktorých má Zázračná planéta neúrekom.

Ópiový kráľ mesta hriechu

Kedysi chudák, neskôr boháč, ktorého sa báli aj západní vladári. Kto bol tajomný šéf gangu, ktorý si podmanil celý Šanghaj?

Zázračná planéta 1/2023

Ako sa začali odovzdávať Oscary

Nebola to žiadna sláva – ceremónia trvala 15 minút, víťazi boli známi dopredu a žiadny živý prenos nikoho ani nenapadol. Oscary mali veľmi kostrbaté začiatky!

Zázračná planéta 1/2023

Ako fungovali soľné bane

Hneď v susednom Poľsku sa neďaleko Krakova nachádza jedna z najväčších soľných baní na svete Wieliczka. Je dokonca taká obrovská, že sa do nej zmestil aj teplovzdušný balón.

Zázračná planéta 1/2023

Nečakajte na najnovšie vydanie Zázračnej planéty, radšej si ju rovno predplaťte a počkajte na ňu medzi prvými v teple domova. Predplatiť si ju môžete na tomto linku – a získate k nej skvelé darčeky: zubnú kefku Curaprox alebo balenie treniek Meatfly.

1/1
Zavrieť reklamu