Balzam na telo i dušu. Posilnite si imunitu v kúpeľoch Spa Aphrodite v Rajeckých Tepliciach

5. decembra 2022
Slovenské kúpele SPA Aphrodite Rajecké Teplice.

Kúpele Spa Aphrodite Rajecké Teplice sú síce zamerané na liečbu pohybových, dýchacích, nervových chorôb a chorôb z povolania, ale je to aj skvelé miesto, kde môžete načerpať novú pozitívnu energiu.

Komplex bazénov s termálnou liečivou vodou Natural Spa, Spa Rehab Clinic, vodoliečebné terapie a rôzne procedúry majú blahodarný vplyv aj na posilnenie imunity proti vírusom.  

Balneo prospieva zdraviu

Termálna liečivá voda sa využíva vo forme celého radu liečebných procedúr – od vodoliečby, balneoterapie, hydromasážnych, perličkových, termálnych až po uhličité vaňové kúpele. Účinok kúpeľa spočíva v zmiernení bolestí pohybového systému, relaxácii svalstva, zlepšení prekrvenia a metabolizmu svalov, šliach a kĺbov, drenáži lymfatického systému, ale aj v detoxikácii a aktivácii potrebnej imunity. 

Balneologické stredisko je vybavené najmodernejšími diagnostickými a terapeutickými prístrojmi a ponúka celý rad procedúr liečebného, relaxačného a skrášľujúceho charakteru. 

V rezorte Spa Aphrodite sa nachádzajú komplex bazénov, sáun a vodoliečebných terapií, Kneippov chodník, infrasauna, relaxačné miestnosti, suché sauny, Kelo sauna, reflexný chodník, slaný horúci bazén, studený naturálny bazén i oddychové vonkajšie zóny pre helioterapiu a muzikoterapiu. 

Odborná starostlivosť v SPA REHAB CLINIC

Moderná komplexná kúpeľná starostlivosť využíva okrem prírodných liečivých zdrojov najmä rehabilitáciu. Nová špičková SPA REHAB CLINIC s tímom vysokoodborného personálu je vybavená najmodernejšími certifikovanými rehabilitačnými prístrojmi, ktoré poskytujú odbornú zdravotnú starostlivosť od prevencie cez diagnostiku až po samotnú liečbu bolestivých stavov pohybového aparátu. 

V SPA REHAB CLINIC poskytujeme vysokoúčinné metódy na rýchle odstránenie bolesti a následnú obnovu správnych pohybových stereotypov. Klientov sa snažíme nastaviť aj na preventívne opatrenia, ktorých súčasťou je pravidelný a najmä správny pohybový režim. Služby rehabilitačnej kliniky sú však určené nielen pre návštevníkov kúpeľov, ale i klientov zo širokej verejnosti,“ objasnil myšlienku SPA REHAB CLINIC viceprezident Spa Aphrodite, Zdenko Miškolci. Proces rehabilitácie sa začína u lekára, ktorý stanoví komplexný kúpeľno-rehabilitačný plán a program pre fyzioterapeuta a zdravotnícky personál. Fyzioterapeuti majú k dispozícii najmodernejšie terapeutické metódy, ktoré pomáhajú fixovať správne pohybové vzory a poskytujú spätnú väzbu účinnosti terapie, čím pozitívne motivujú klientov k aktívnemu prístupu k starostlivosti o svoje zdravie. 

Moderné a špičkové prístroje v kúpeľoch

V svetoznámych kúpeľoch Spa Aphrodite v Rajeckých Tepliciach budete môcť na základe lekárskeho vyšetrenia využívať moderné a špičkové prístroje, ako sú Imoove, Record, segmentálny multifrekvenčný telesný analyzátor Tanita MC-780, patentované zariadenia na rázovú vlnu, indukčnú a laserovú terapiu či lokálnu kryoterapiu, alebo unikátnu terapeutickú procedúru s názvom vodná trakcia, pri ktorej dochádza k relaxácii svalstva, zníženiu tlaku na kĺbové puzdro a medzistavcové platničky veľmi šetrným spôsobom, keďže je telo ponorené v termálnej liečivej vode.

Žena cvičí na stoji, SPA Aphrodite Rajecké Teplice.
V svetoznámych kúpeľoch Spa Aphrodite v Rajeckých Tepliciach budete môcť na základe lekárskeho vyšetrenia využívať moderné a špičkové prístroje. Foto: SPA Aphrodite v Rajeckých Tepliciach.

Ak si chcete dopriať balzam pre telo i dušu v rukách skutočných odborníkov, nenájdete lepšie miesto ako v kúpeľoch Spa Aphrodite v Rajeckých Tepliciach! 

Viac informácií sa dozviete na www.spa.sk.

1/1
Zavrieť reklamu