Castelli prichádza s novou trendy kolekciou Espresso

22. apríla 2024
Cyklistická výbava Castelli

Zbožňujete trendy novinky vo svete módy? Ani športovci nechcú byť pozadu, preto dizajnéri čoraz intenzívnejšie upierajú zrak aj týmto smerom. Vývojári zase robia i nemožné, aby bolo oblečenie maximálne funkčné. Značka cyklistickej módy Castelli aktuálne prichádza s novinkou v podobe kolekcie s názvom Espresso.

Nový pojem na poli komfortu, pohodlia a univerzálnosti si určite veľmi rýchlo nájde cestu k zákazníkom. Espresso kolekcia je totiž navrhnutá tak, aby cyklistom vyhovovala počas  akejkoľvek jazdy.

Dresy i nohavice sú vyrobené z mäkkého a elastického materiálu, so strihom na telo, ale zároveň bez pocitu stiesnenosti. Prinášajú klasický čistý dizajn, množstvo farieb a ich nespočetné kombinácie.

Castelli Espresso

Maximálne pohodlie, dokonalý strih a štýl – to sú hlavné atribúty kolekcie, ktorú značka Castelli najnovšie vytvorila pre svojich verných priaznivcov. Dresy i nohavice sú z mäkkých a pružných tkanín, čo zaručuje príjemný pocit pri nosení. Hlavnou charakteristikou použitého materiálu je jeho prispôsobivosť.

Cyklistické nohavice Castelli
Foto: Castelli.

Štýl je čistý a klasický, strih vznikol ako kombinácia pretekárskeho s bežným. To vedie k vytvoreniu cyklo oblečenia s vlastnosťami, ktoré ulahodia v podstate každému.

Pánskedámske cyklistické nohavice s trakmi i bez nich, pánsky i dámsky dres s dlhým či krátkym rukávom – stačí si vybrať podľa aktuálnych preferencií. Espresso kolekcia však zahŕňa napríklad aj cyklo ponožky. Medzi pestrou paletou použitých farieb si určite vyberie každý.

Castelli Espresso

Dôraz na každý detail 

Potrebujete poznať viac detailov? Pri nohaviciach určite oceníte ploché a komfortné ukončenie s jemným silikónový gripom, aby ich držal v správnej pozícii. Sieťované traky sú elastické a priedušné zároveň. Samozrejme, celodenný komfort zaistí naša top vložka Progetto X2 Air. Celok dotvárajú malé detaily – zadné vrecká na extra výbavu a reflexné prúžky pre vyššiu bezpečnosť.

Cyklonohavice Castelli
Foto: Castelli.

Dres s dlhým rukávom má zase okrem perfektného strihu i vynikajúci materiál AirO Stretch vyvinutý v Castelli, ktorý zabezpečuje maximálnu priedušnosť. Pohodlné elastické rukávy fungujú ako ochrana pred chladnejším počasím či slnečným žiarením. Potešia tiež 3 zadné vrecká so štvrtým vreckom na zips na prevoz cenností. Elastický pás so silikónom drží dres na mieste. A ak túžite po naozaj peknej a výnimočnej farbe, ste na správnej adrese. Vyberiete si limetkovú, belgickú modrú alebo farbu zimnej oblohy? Dámy sa zase môžu rozhodovať napríklad aj medzi ibištekovou, slonovinovou, tmavo bordovou či farbou fialového oparu.

Keď sa tvorcovia rozhodli vytvoriť Espresso kolekciu, ich zámer bol jasný – vytvoriť oblečenie, ktoré bude vašou jasnou prvou voľbou. Aby už nezáležalo na tom, či nosíte aero alebo dres s klasickým strihom, ale aby ste sa v ňom vždy cítili komfortne a pohodlne, bez ohľadu na to, aký štýl cyklistiky preferujete a na akú jazdu práve vyrážate, pretože Espresso je vždy dobrá voľba.

Castelli Espresso

Text a foto: SK Profi Bike / Castelli

1/1
Zavrieť reklamu