Chceš schudnúť, ale kalórie počítať sa ti nechce? Táto váha ti to s radosťou všetko spočíta

30. januára 2023
Váha Sencor ukazuje kalorickú hodnotu jedál.

Chceš schudnúť, no to počítanie kalórií je oveľa ťažšie, než cvičenie? Tak sa netráp a nechaj to na inteligentnú váhu Sencor!

Počítanie kalórií je jednou z najefektívnejších ciest, ako sa zbaviť nechcených tukových vankúšov a dopracovať sa k vysnívanej štíhlej postave. Zároveň to chce disciplinované a časovo náročné váženie, počítanie a zaznamenávanie si prijatého množstva kalórií. A to veru nejedného z nás odradí natoľko, že s touto zoštíhľujúcou matematikou jednoducho prestane pár dní po tom, čo s ňou začne.

Počítanie kalórií chce pevnú vôľu, disciplínu a nejaký ten čas navyše. Všetko, čo zješ, treba vážiť a prepočítavať. Komu by sa chcelo? Zjavne to dobre poznali aj vývojári značky SENCOR, pretože ich nová inteligentná kuchynská váha okrem klasického odváženia potravín aj vyráta počet kalórií. A okrem nich sa dozvieš aj podrobnosti o vláknine, sacharidoch, bielkovinách a ďalších zložkách vo vašom jedle. Takže pokiaľ tento štýl chudnutia doteraz nebol pre teba to pravé orechové, odteraz ťa bude baviť!

V PLANEO a na planeo.sk dostaneš inteligentnú váhu SENCOR vo zvýhodnenej sade ZADARMO

Váha Sencor ukazuje kalorickú hodnotu jedál.
S nutrisadou SENCOR z PLANEO ušetríš peniaze a žiť zdravšie bude ľahšie. Foto: Planeo Elektro.

Kalorické tabuľky na počítanie kalórií konečne nepotrebujete!

Nutričná váha SENCOR SKS 7070 sa cez BlueTooth spojí s bezplatnou aplikáciou SENCOR FOOD, ktorú si nainštaluješ do mobilu. Táto aplikácia je vytvorená v spolupráci s tvorcami aplikácie Kalorické Tabuľky a pravidelne je dopĺňaná o ďalšie a ďalšie potraviny a ich nutričné hodnoty. Stačí len potravinu odvážiť a vyhľadať v aplikácii.

Tu sa ti hneď zobrazia nutričné hodnoty prepočítané presne podľa hmotnosti váženej potraviny. Na konci váženia si svoje jedlo zapíšeš do svojho jedálneho lístka a máš tak dlhodobý prehľad o prijatých kalóriách. Váha SENCOR SKS 7070 dokáže dokonca spočítavať aj jednotlivé zložky pri príprave receptu, takže sa nemusíš trápiť ani s náročnejšími počtami.

Váha Sencor ukazuje kalorickú hodnotu jedál.
V predajniach PLANEO a na planeo.sk nájdeš aj iné zvýhodnené sady SENCOR. Foto: Planeo Elektro.

SENCOR aj pri tejto inteligentnej kuchynskej váhe zostal verný svojej tradícii farebnosti a preto ju dostaneš v 9 farebných prevedeniach. Môžeš si ju tak zladiť nielen s kuchyňou, ale aj so smoothie mixérom, toastovačom či kuchynským robotom a ďalšími spotrebičmi SENCOR. Žiadna iná značka totiž neponúka toľko farebne zladených spotrebičov!

Tak táto váha sa mi fakt páči, chcem o nej vedieť viac!


Text: Planeo Elektro
Foto: Planeo Elektro

1/1
Zavrieť reklamu