Lyžiarske stredisko Malinô Brdo – Ružomberok

Malinô Brdo. Foto: Chata Dária

Zimná dovolenka ako sa patrí. Chcete ju zažiť podľa vašich predstáv? Lyžovanie, snowboarding, bežkovanie, zimná turistika či oddych mimo zjazdovky. Malinô Brdo má pre vás bohatú ponuku akcií a zimných aktivít.

Relax, šport a zábava – to sú šťastne strávené chvíle pre celú rodinu.

Ideálna rodinná lyžovačka na Liptove

Bohaté športové vyžitie

Stredisko

S podtitulom Ski & Bike je vyhľadávaným miestom oddychu nielen pre domácich návštevníkov, ale aj zahraničných turistov. Vstupnou bránou do strediska je mestská časť Hrabovo, vzdialená od centra Ružomberka iba 1 km.

Vleky

Z Hrabova vás na Malinô Brdo pohodlne vyvezie moderná 8-miestna kabínová lanovka, ktorá za hodinu prepraví 1500 osôb. Priamo v centre strediska sa nachádza 4-sedačková lanovka, 2 lyžiarske vleky a 4 vleky pre začiatočníkov a deti.

Trate

Lyžiarske terény v stredisku ponúkajú výborné podmienky pre všetky kategórie lyžiarov, či už pre začiatočníkov, skúsených lyžiarov, ale aj vyznávačov adrenalínových svahov, na ktorých čakajú zóny pre voľné lyžovanie (freeride).

V stredisku je 12 km zjazdových tratí, najdlhšia meria 3900 m a je jednou z najdlhšie umelo zasnežovaných zjazdoviek na Slovensku. Bežkári zase najčastejšie využívajú okruh na Vlkolínskych lúkach. Pre náročnejších sú tu členité trate s krásnymi výhľadmi.

Tip redakcie: vyhliadkový let vrtuľníkom

Slnečné počasie a svet z vtáčej perspektývy

Let vrtuľníkom: Užite si krásnu prírodnú scenériu nielen na zemi ale aj zo vzduchu. Vyhliadkový let vrtuľníkom je rozhodne neopakovateľný zážitok.

Vyhliadkový let vrtuľníkom.
Vyhliadkový let vrtuľníkom.

Čo musíte skúsiť?

Snow taxi

Doprajte si netradičný zážitok a vychutnajte si večernú jazdu ratrakom až do 21:00.

Snow park

S dĺžkou 250 m je park situovaný pri detskom vleku. Nájdete v ňom rovné aj lomené bedňe a na konci parku si môžete vyskúšať mini Big Air.

Snowtubing

Zábava pre deti aj dospelých. Je to zjazd na gumových kolesách po dráhe, na ktorej sú vytvorené umelé snehové vlny.

Dobré zázemie je symbol pohody

Služby priamo na svahu: Ubytovanie, občerstvenie a servis

Chata DÁRIA

Bývanie priamo v centre strediska ponúka jedinečná drevená chata Dária. Novovybudované apartmány v podkroví s vlastným sociálnym zariadením a TV. Nezabudnite navštíviť reštauráciu s výhľadom na svah a terasou.

Apartmány FATRAPARK

Moderné apartmány blízko lanovky s výhľadom so prírody. Pár minút autom do centra mesta, Aqaparku Bešenová a Vlkolinca. K dispozícii je sauna, masáže a bar.

DOJAZD Pub

Nový bufet v Hrabove otvorený pri údolnej stanici kabínovej lanovky v blízkosti dojazdu Hlavnej zjazdovky s posedením pri krbe do neskorých večerných hodín,  počas víkendov  večerná sánkovačka. Ideálne miesto na Silvestrovskú párty.

Ski shop, servis a škola

V prípade, že nedisponujete lyžiarskou výbavou, navštívte požičovnu s obchodom priamo na svahu. Vďaka moderným technológiám tu poskytujeme aj servis výstroja na vysokej úrovni. Lyžiarska škola ponúka individuálne lekcie, skupinovú školu alebo detskú lyžiarsku škôlku.

Kontaktné údaje:

Informácie o službách a rezerváciách

Stredisko Ružomberok – Malinô Brdo ski&bike
Hrabovská cesta 1679/31, 034 01 Ružomberok, Slovakia
tel.: +421 44 4322 606
mob.: +421 907 839 754
e-mail: skipark@skipark.sk
web: www.skipark.sk

Text: Redakcia
Foto: Chata Dária

1/1
Zavrieť reklamu