Pár slov šéfredaktorky o treťom RELAXe

21. mája 2023
Relax titulky 3/2023

LEN MALÝ KÚSOČEK, TAKÝ DROBNÝ OŠMRDOK, ŠTRNGÁTE VIDLIČKOU O TANIER, s hlavou medzi dvierkami, osvetlenou bledým svetlom chladničky.

“Miniatúrnu odrobinku (a potom ešte jednu), s ktorou sa uchýlite do postele ako Glum s Milášikom, keď všetko naokolo konečne stíchne. Odmena! Obliznete si čokoládový kútik úst. Viete, že to budete ráno ľutovať, ale teraz si to malé pošmyknutie naplno užijete. Koľko radosti a slasti sa ukrýva v jednom sladkom súste? (A teraz by to chcelo šunku s horčicou!)

My ženy jedlo ľúbime, milujeme, sme od neho závislé, utiekame sa k nemu, ale vieme si ho aj surovo odopierať. Niekedy sa naň nedokážeme ani pozrieť, nenávidíme ho a aj si kvôli nemu poplačeme. Keby sa tak dalo z toho vzťahu vycúvať!

Sme k sebe prilepení do konca života. Občas sa úzkosť z jedla alebo závislosť od jedla prejaví extrémnym spôsobom, ale aj keď je náš vzťah zdravý, nikdy nie je úplne bez problémov. Občas pocítime vinu z prejedania alebo zatúžime podvádzať.

Kúsok čokolády môže byť hriechom, odmenou alebo útechou. Nakoniec sa každá z nás musí sama rozhodnúť, či bude jedlo jej pánom, nepriateľom alebo dobrým kamošom. 

A presne o jedle, o kilách – stratených aj nabratých, aj tých, ktorých sa nedá zbaviť bude najnovší časopis Relax, ktorý je práve v predaji.  

Relax číslo 3 má opäť dve obálky – na fotografii je influencerka Adriana Žiačková a ilustráciu pripravila slovensko-maďarská grafička a ilustrátorka Bianka Töröková. Ak sa vám ilustrácia zapáčila, nájdete ju na strane 159 bez zbytočných písmeniek, aby ste si ju mohli vystrihnúť a nechať zarámovať.”

Alexandra Kárperová, šéfredaktorka    


Pustite z hlavy čakanie na najnovší RELAX v predajniach tlače, radšej si ho predplaťte a po náročnom dni vás vždy poteší, keď si ho nájdete v schránke. Ak si teraz predplatíte RELAX na dva roky, ušetríte 47 % & získate sadu kozmetiky Manufaktura v hodnote takmer 30 € úplne zadarmo. Predplaťte si ho hneď teraz na tomto linku!

1/1
Zavrieť reklamu